Літні курси у Великобританії


У вересні 1991 року з ініціативи Маріупольського міського національно-культурного товариства греків, Донецького державного університету та за підтримки Маріупольської міської ради засновано Маріупольський гуманітарний коледж при Донецькому державному університеті. Новому ВНЗ виділено декілька аудиторій у будинку політпросвіти. На 5 спеціальностях навчаються 102 студенти. Навчальний процес забезпечують 12 викладачів, з яких лише 3 мають науковий ступінь. У вересні 1991 року з ініціативи Маріупольського міського національно-культурного товариства греків, Донецького державного університету та за підтримки Маріупольської міської ради засновано Маріупольський гуманітарний коледж при Донецькому державному університеті. Новому ВНЗ виділено декілька аудиторій у будинку політпросвіти. На 5 спеціальностях навчаються 102 студенти. Навчальний процес забезпечують 12 викладачів, з яких лише 3 мають науковий ступінь.
Закрити
обществоБізнес школа Стаффордширского університету (Стоук-он-Трент, Великобританія) запрошує студентів Маріупольського державного університету узяти участь у роботі двотижневих літніх курсів у липні 2013 р. (з 8 по 21 липня).

Працівники та студенти університету зможуть пройти курси за одним з двох запропонованих напрямів: «Мова, література та видавницька справа» та «Бізнес». Програма курсів включає семінари, майстер-класи, відвідування офісів, банків, підприємств та компаній регіону. Крім того, перший етап курсів передбачає відвідання Британської Бібліотеки (Лондон) та Бібліотеки імені Бодлея (Оксфорд).

Програма курсу з бізнесу включатиме:
  • заняття «Як започаткувати власний бізнес?»;
  • відвідання HSBC банку;
  • відвідання Лондонського Сіті та фондової біржі;
  • семінар із менеджменту та лідерства;
  • заняття «Дослідження ринку» та «Сімейний бізнес»;
  • екскурсія на завод компанії Бентлі (Кру);
  • заняття «Фріланс».

Вартість двотижневих курсів включає плату за проживання в окремій кімнаті, плату за проїзд (переліт, автобусні перевезення, екскурсії), вартість оформлення візи та становить 1000 фунтів стерлінгів та 5000 гривень.

Процедура оформлення візи розпочнеться у березні.

За детальною інформацією, будь-ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків МДУ.

Не пропустіть можливість та зареєструйтеся на курси!