Атестація претендентів на посаду держслужбовця
щодо вільного володіння державною мовою
У зв’язку з тим, що кількість осіб, які можуть складати іспит в один день, становить 15 осіб, претенденти мають оплачувати іспит лише після підпису заяви директором Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти.атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою


 • Нормативні документи:

 • Закон України про державну службу
  Постанова Кабінету Міністрів «Деякі питання проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» № 818 від 25.10.2017
  Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою


 • Зразки тестових завдань та перелік сценаріїв


 • Порядок реєстрації

 • 1. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету.

  2. Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:
  - особисто інспектору Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти або поштою за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників, 129, каб. 215 Кулик Вероніці Сергіївні; ;
  - надіслати електронною поштою: advanced_training@mdu.in.ua

  3. До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (скановану копію) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення.

  4. Особи, які надіслали заяву електронною поштою, оригінал платіжного документа та заяви подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.

  5. Приймання заяв закінчується за добу до визначеної графіком атестації дати.

  6. Учасник атестації повинен прибути у визначені атестаційною комісією день, час і місце (згідно з графіком атестаційної комісії) для проходження атестації.

  7. Учасник атестації повинен мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України.

  8. Секретар атестаційної комісії фіксує присутність учасника атестації у відомості, і його вважають допущеним до проходження атестації.

  9. Особи, які звільняються від проходження атестації, за добу до визначеної графіком атестації дати подають відповідну заяву про видачу посвідчення на безоплатній основі. До заяви повинні бути додані копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків.

  10. Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, та особам, зазначеним у пункті 9 цього Порядку, протягом 10 робочих днів з дати прийняття атестаційною комісією рішення про видачу посвідчення» (Постанова КМУ від 25 жовтня 2017 р. № 818).


 • Графік атестаційних сесій (2019)

 • Графік прийому заяв

 • Інформація для представників ГО • Вартість послуги з проведення атестації – 550 грн.
  Особа, яка лише отримує посвідчення без складання атестаційного іспиту, сплачує 35 грн.

  Оплату можна здійснити в бухгалтерії МДУ за адресою: пр. Будівельників, 129а, кім. 203 або на рахунок університету за реквізитами:
  Р/р 31 25 82 96 10 82 03.
  Банк: ДКСУ, м. Київ
  МФО: 820172
  ЗКПО: 26593428
  Контакти
  Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти
  м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129, кімната 215
  Тел: (0629) 58-75-86