_____________________________________________________________

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ - 2021
__________________________________________________________________Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) розпочнеться 11 травня і проходитиме за умови особистої присутності особи або дистанційно.

Абітурієнти зможуть надіслати документи для реєстрації на офіційну електронну адресу приймальної комісії Маріупольського державного університету до 3 червня.

Перелік документів, скан-копії яких мають надсилати вступники для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ:
  • анкета-заява
  • документ, що посвідчує особу
  • облікова картка платника податків
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках)
  • фотокартка для документів
  • медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ/ЄФВВ або потребують особливих умов для складання ЗНО)
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах)
Зверніть увагу! У темі листа обов’язково потрібно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків.

Приймальна комісія перевірить наявність документів, які необхідні для реєстрації та надасть вступнику відповідь про їхнє отримання. Після перевірки та реєстрації, абітурієнт отримає електронною поштою скан-копію екзаменаційного листка для перевірки. Оформлений екзаменаційний листок може надсилатись вступнику також звичайною поштою, якщо про таку необхідність вказано в анкеті.Телефон для консультації: (0629) 58-70-52, (096)743-74-43
E-mail для надсилання копій документів: enrollment@mdu.in.ua