Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Середа, 26.04.2017, 11:08
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна FAQРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наші посилання
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Громадський сайт історичного факультету МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Сайт факультету іноземних мов МДУ
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Кафедра російської філології та перекладу МДУ
 • Кафедра культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародної економічної діяльності МДУ
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Право
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Історія та політологія
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Економіка
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філософія, культурологія, соціологія
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • База даних Polpred.com Обзор СМИ (тестовий доступ у Науковій бібліотеці МДУ)
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Абітурієнту 2016!

  Часті питання і відповіді про особливості організації та проведення вступної кампанії у Маріупольському державному університеті в 2016 році

  Маріупольський державний університет (МДУ) - державний ВНЗ України?

  Маріупольський державний університет - класичний державний вищий навчальний заклад ІV вищого рівня акредитації, що здійснює підготовку студентів за освітніми ступенями «Бакалавр», «Магістр» та освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст». Навчання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України та на контрактній основі.

  Форми навчання - денна, заочна.  Де можна ознайомитися з ліцензією на здійснення освітньої діяльності, сертифікатами про акредитацію відповідного напряму та правилами прийому до МДУ в 2015 році?

  Правила прийому, відомості про ліцензійні обсяги, сертифікати про акредитацію напрямів підготовки (спеціальностей) опубліковані на інформаційному стенді приймальної комісії і на офіційному сайті МДУ в розділі «Для абітурієнта» (www.mdu.in.ua).  Коли і де можна ознайомитися з кількістю місць державного замовлення, наданих МДУ у 2016 році?

  Обсяг прийому за державним замовленням за кожною спеціальністю (спеціалізацією) та освітніми ступенями, освітньо-кваліфікаційним рівнем, у тому числі про кількість місць, виділених для вступу поза конкурсом, будуть опубліковані на інформаційному стенді приймальної комісії і на офіційному сайті МДУ не пізніше другого робочого дня, наступного після затвердження / погодження чи отримання відповідних відомостей (орієнтовно – перша декада липня 2016 року).  Яка необхідна освіта для вступу на навчання за різними ступенями освіти?

  Вступ на навчання за освітнім ступенем бакалавр здійснюється:
  - на основі повної загальної середньої освіти (на основі атестату) – на І курс.
  - на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (на основі диплому молодшого спеціаліста) – на другий (третій курс) з нормативним терміном навчання.

  Вступ на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст – на основі освітнього ступеня бакалавр;

  Вступ на навчання за освітнім ступенем магістр – на основі освітнього ступеня бакалавр, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.  Коли і як подати заяву на навчання для участі у конкурсному відборі?

  Важливо! Вступники, які вступають на денну форму навчання на основі атестату та результатів ЗНО і які не мають підстав для особливих умов зарахування, подають заяви про вступ тільки в електронному режимі через веб-сайт «Електронний вступ» за адресою ez.osvitavsim.org.ua

  Для подання електронної заяви абітурієнт повинен зареєструватися за адресою ez.osvitavsim.org.ua і вказати наступні дані: адресу електронної пошти , серію і номер документа про освіту , номер, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО , а також серію і номер документа, що посвідчує особу.

  Після реєстрації абітурієнт отримає логін і пароль для доступу до особистого електронного кабінету . В особистому електронному кабінеті абітурієнту необхідно внести дані про себе і вибрати вищий навчальний заклад і спеціальність.

  Вступники, які вступають на заочну форму навчання на основі атестату та результатів ЗНО, подають заяву та документи особисто до приймальної комісії МДУ.

  Вступники, які вступають на базі диплому «молодшого спеціаліста», подають заяву та документи особисто до приймальної комісії МДУ.

  Вступники, які вступають до МДУ для здобуття ОКР спеціаліст, ОС магістр, подають заяву та документи особисто до приймальної комісії МДУ. Терміни прийому заяв, початку конкурсного відбору та оголошення зарахованих осіб вказуються в Правилах прийому до МДУ у 2016 році, які розташовані на сайті МДУ (www.mdu.in.ua) в розділі «Для абітурієнта».

  ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ:

  На ОС бакалавр (на І курс):
  на базі атестату, за результатами ЗНО:
  Денна форма : 11 липня – 27 липня 2016 року
  Заочна форма : 11 липня – 10 серпня 2016 року

  Особи, які для участі у конкурсному відборі мають скласти творчі конкурси:
  Денна форма : 11 липня – 20 липня 2016 року
  Заочна форма : 11 липня – 20 липня 2016 року

  Особи, які мають право складати вступні екзамени, співбесіду:
  Денна форма : 11 липня – 20 липня 2016 року
  Заочна форма : 11 липня – 03 серпня 2016 року

  Особи, які вступають за ОС бакалавр на базі диплому «молодший спеціаліст»:
  Денна форма : 18 липня – 12 серпня 2016 року
  Заочна форма : 18 липня – 12 серпня 2016 року

  Особи, які вступають за освітнім ступенем магістр, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст:
  Денна форма: 11 липня – 23 липня 2016 року
  Заочна форма: 11 липня – 23 липня 2016 року
  Додатковий набір на вакантні контрактні місця - 15 серпня - 22 серпня 2016 р.  Скільки заяв має право подати вступник до ВНЗ України у 2016 році?

  Вступники для здобуття ступеня бакалавра на основі атестату можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

  Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на денну форму навчання на базі атестату за кошти державного бюджету для здобуття ступеня бакалавра вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність.  Чи можна вступити в МДУ з атестатом, в якому є незадовільні оцінки (2-4 бали за 12-бальною шкалою)?

  Так, це можливо. Це буде впливати тільки на середній бал атестата, який враховується при вступі за 200-бальною шкалою.  З якою мінімальною кількістю балів вступник має право приймати участь у конкурсі на навчання до МДУ?

  Мінімальне значення кількості балів сертифікатів ЗНО 2016 р. (вступних екзаменів, творчих конкурсів) для участі у конкурсномі відборі на навчання до МДУ в 2016 році – 100 балів.  Як формуватиметься конкурсний бал вступника при вступі до МДУ у 2016 році?

  Конкурс бал вступника обчислюється на наступною формулою:

  КБ = К1*ЗНО1 + К2*ЗНО2 + К3*(ЗНО3 або ТК) + К4*АТ + К5*(ОУ або ПК), де

  КБ – конкурсний бал;
  К1, К2, К3, К4, К5 – вагові коефіцієнти;
  ЗНО1, ЗНО2, ЗНО3 – результати складання зовнішнього незалежного оцінювання за предметами конкурсного циклу;
  ТК – результат конкурсу творчих здібностей (на спеціальності, де конкурсний відбір відбувається з урахуванням балів за конкурс творчих здібностей);
  АТ – середній бал додатку до атестату;
  ОУ – бал за особливі успіхи призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України;
  ПК – бал за успішне закінчення підготовчих курсів МДУ при вступі на спеціальності 014 Середня освіта (екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування), 124 Системний аналіз.

  До кожної зі складових конкурсного балу застосовуватимуться такі вагові коефіцієнти:

  Для спеціальностей МДУ, де вступники мають подати три сертифіката ЗНО з предметів конкурсного циклу
  Предмет ЗНО №1 Предмет ЗНО №2  Предмет ЗНО №3 Атестат
  0,5  0,2 0,2 0,05


  Для спеціальностей, де вступники мають подати два сертифіката ЗНО та скласти творчий конкурс (014 Середня освіта (здоров’я людини), 061 Журналістика (журналістика), 061 Журналістика (реклама та зв’язки з громадськістю)

  Предмет ЗНО №1 Предмет ЗНО №2  Творчий конкурс
  (одна сесія)
  Атестат
  0,45  0,2 0,25 0,05
  Хто зможе отримати додаткові бали і скільки?

  Абітурієнти, які мають особливі успіхи у навчанні можуть отримати до 10 додаткових балів. Відповідно до Правил прийому додаткові бали можуть бути нараховані лише призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, або призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.


  - особам, нагородженим дипломами I ступеня – 10 балів;
  - особам, нагородженим дипломами IІ ступеня – 8 балів;
  - особам, нагородженим дипломами IІІ ступеня – 6 бала.

  Вступники, які пройшли підготовчі курси МДУ та успішно склали підсумкову атестацію, отримують до 10 додаткових балів при вступі на спеціальності 014 Середня освіта (екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування) та 124 Системний аналіз. Вага бала дорівнює 5 % від значення результату підсумкової атестації, максимальне значення якого становить 200.  Хто має право складати вступні екзамени в МДУ для вступу на І курс ОС бакалавр?

  1. Брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у МДУ мають право особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880, через які вступники не проходили зовнішнє незалежне оцінювання.

  2. Брати участь у конкурсі за результатами ЗНО або вступних екзаменів з конкурсних предметів у МДУ (за їх вибором) мають право особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані), після 30 листопада 2015 року та особи, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби), в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.  Хто може бути зарахований на І курс МДУ за результатами співбесіди?

  За результатами співбесіди зараховуються до МДУ особи:

  - яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  - які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року;
  - визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 11-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  Які пільги діють при прийомі на навчання до МДУ?

  Поза конкурсом зараховуються:
  - особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право;
  - інваліди I, II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (обраною спеціальністю), відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  - особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  - особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право;
  - особи, яким відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» надане таке право;
  - члени збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах, перелік яких визначений центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

  У межах кожного рейтингового списку вступників за кожною спеціальністю (спеціалізацією) рішенням Кабінету Міністрів України може визначатися гарантований обсяг (до 5 відсотків) місць державного замовлення для окремих категорій вступників, визначених законом. Зарахування вищезазначених осіб, відбувається за конкурсом відповідно до конкурсного бала вступника.  Чи дійсні сертифікати минулих років?

  Ні. Сертифікат ЗНО тепер лише один рік. Для участі у конкурсному відборі на навчання МДУ приймає сертифікати, видані лише в 2016 році.  Випускникам ЗШ до 2007 треба складати ЗНО?

  Так. Випускники 2007 року і раніше для участі у конкурсному відборі на навчання за оствітнім ступенем «Бакалавр» мають подати сертифікати ЗНО 2016 року.  Де можна побачити рейтингові списки абітурієнтів?

  Рейтингові списки вступників будуть доступні на інформаційному стенді МДУ, на офіційному сайті МДУ, в інформаційній системі "Конкурс"


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Блог ректора
  Слово ректора

  Біографія

  Наукові праці

  Вітання

  Питання до ректора
  Наше опитування
  Яку загальну кількість годин на тиждень Ви перебуваєте у мережі Internet?
  Усього відповідей: 1348
  Календар
  «  Квітень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
           
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2017

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com