Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Вівторок, 20.02.2018, 23:45
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна ИКЦРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал


 • ІТАЛІЙСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР
  МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  Centro Italiano di Cultura presso l'Università Statale di Mariupol  Директор: Кумуржи Елла Стельянівна
  Тел. (0629) 47-52-98
  Е-mail: italcentro@mdu.in.ua

  Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

  Італійський культурний центр МДУ був створений у 2008 році за підтримки Італійського інституту культури в Україні і Посольства Італійської Республіки в Україні. Урочисте відкриття відбулося 24 травня 2008 року за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні П’єтро Джованні Доннічі і директора Італійського інституту культури в Україні, професора Нікола Франко Баллоні.

  Центр активно підтримує різноманітні заходи, організовані італійськими партнерами в Україні, зокрема святкування Дня Італійської Республіки, Тижня італійської мови у світі тощо.

  Основними напрямками діяльності Центру є:

  • забезпечення належних умов для викладання італійської мови та літератури, надання методичної підтримки викладачам італійської мови;
  • консультативна допомога студентам і викладачам вузу;
  • регулярне оновлення фонду бібліотеки Центру, яка містить великий обсяг навчально-методичної, довідкової, лінгвокраїнознавчої, художньої літератури, а також словники, аудіо- і відеоматеріалами, надання бібліотечних послуг студентам і викладачам МДУ;
  • проведення позааудиторної роботи зі студентами, які вивчають італійську мову;
  • проведення університетських і міських заходів, спрямованих на розвиток і популяризацію італійської мови, історії та культури у Маріуполі;
  • сприяння організації науково-освітніх і культурних стажувань студентів та викладачів МДУ в університетах Італії з метою вивчення італійської мови, вдосконалення навичок спілкування на батьківщині носіїв мови, знайомства з історією і традиціями країни;

  З ініціативи та за сприяння Італійського культурного центру в університеті проводяться численні наукові і культурно-просвітницькі заходи:

  - У приміщенні Центру відбувається показ художніх фільмів мовою оригіналу, а також надається можливість перегляду італійського телебачення для всіх бажаючих.
  - З використанням матеріалів Центру у рамках щорічної декади студентської науки студенти спеціальності Філологія (переклад (італійська), Філологія (мова та література (італійська) та Середня освіта (мова та література (італійська) готують доповіді з історії Італійської республіки, культури, мистецтва, мовознавства та літературознавства.
  - Центр виступає співорганізатором фонетичного конкурсу та конкурсу з країнознавства серед студентів університету, які вивчають італійську мову.
  - Протягом багатьох років Італійський інститут культури в Україні нагороджує кращих студентів і викладачів вузу стипендіями Міністерства закордонних справ Італії на навчання в університетах для іноземців в Італії.
  - На базі Центру студенти презентують результати своїх стажувань в Італії.
  - Проходять засідання клубу «Amici dell’Italia», на яких студенти діляться своїми враженнями від подорожей до Італії, готують театральні міні-вистави, діляться цікавими фактами з історії Італії та сучасного побуту італійців.
  - На запрошення Італійського культурного центру університет відвідують професори з Італії, які читають лекції студентам і проводять науково-методичні семінари з викладачами вузу.
  - Проводиться Тиждень італійської мови у світі, який передбачає низку заходів культурно-просвітницького спрямування із залученням студентів і широкого загалу.
  - За підтримки Центру на базі Маріупольського державного університету пройшла виставка робіт відомого італійського фотографа Луки Бракалі «Екосистеми», на відкритті якої були присутні Посол Італії в Україні Фабріціо Романо і директор Італійського інституту культури в Україні Нікола Франко Баллоні.  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Лютий 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com