Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Четвер, 22.03.2018, 15:46
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна Міжнародне співробітництвоРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Міжнародне співробітництво


  Одним із пріоритетних напрямків діяльності Маріупольського державного університету є міжнародні зв’язки, що постійно розширюються. Розвиваючи існуючі контакти з міжнародними партнерами і встановлюючи нові, МДУ вирішує комплекс завдань, пов’язаних із навчально-методичною, науково-дослідною роботою, зміцненням кадрового потенціалу, розвитком матеріально-технічної бази університету. Названі напрямки роботи є своєрідною рекламою діяльності університету, переваг вітчизняної системи вищої освіти, які сприяють покращенню іміджу України, підвищенню якості підготовки спеціалістів та рівня викладання.

  За роки свого розвитку МДУ розробив та успішно втілює власну модель міжнародної діяльності, що передбачає комплексне співробітництво з міністерствами освіти, міністерствами закордонних справ, дипломатичними представництвами, обласними адміністраціями, меріями, провідними університетами, фондами, державними й громадськими організаціями.

  Зацікавленість закордонних партнерів у діяльності Маріупольського державного університету свідчить про ефективну роботу, направлену на забезпечення якісної підготовки студентів, розширення освітніх, наукових та культурних зв’язків та позиціонування університету у країнах-партнерах як перспективного та авторитетного ВНЗ, що динамічно розвивається. Міжнародна діяльність університету регулюється угодами про співробітництво з іноземними партнерами, список яких щорічно поповнюється. Станом на 1 півріччя 2014 року університетом підписано 95 угод про співробітництво з іноземними партнерами. На сьогодні підписано більше 100 договорів

  Університет є членом численних міжнародних організацій – Європейської організації публічного права, Мережі Середземноморських університетів, Європейської асоціації університетів, Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи тощо.

  За роки свого існування МДУ відвідали більш ніж 500 офіційних іноземних делегацій.

  Важливою, дієвою і перспективною формою міжнародного співробітництва в МДУ є міжнародні стажування студентів і викладачів. Щорічно учасниками різних освітніх, наукових і культурних програм є близько 300 студентів та викладачів нашого університету. Традиційно студенти та викладачі беруть участь у різних програмах у Австрії, Болгарії, Великобританії, Вірменії, Греції, Грузії, Італії, Кіпрі, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Португалії, Росії, США, Чехії, Швейцарії, Швеції.

  ЗВІТ ПРО МІЖНАРОДНУ ДІЯЛЬНІСТЬ МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА 2013 РІК

  ЗВІТ ПРО МІЖНАРОДНУ ДІЯЛЬНІСТЬ МАРІУПОЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА 2014 РІК

  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Березень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com