Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Четвер, 27.07.2017, 23:49
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна МНТРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Сайт факультету іноземних мов МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри російської філології та перекладу МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Право
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Історія та політологія
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Економіка
 • Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філософія, культурологія, соціологія
 • Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • База даних Polpred.com Обзор СМИ (тестовий доступ у Науковій бібліотеці МДУ)
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • ____________________________________

  ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  __________________________________________  Кафедра менеджменту


  Кафедру створено у 2006 році на базі економіко-правового факультету, на якому з 2004 р. здійснюється підготовка фахівців з напряму «Менеджмент» за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування » та спеціалізаціями «Регіональне управління», «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу», «Менеджмент туристичної індустрії» освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

  Завідувач кафедри - доктор економічних наук, професор Омельченко Володимир Яковлевич

  В організації навчального процесу за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування » використовується досвід співпраці Маріупольського державного університету з провідними ВНЗ та науковими установами України: Київським національним торговельно-економічним університетом, Донецьким національним університетом, Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Інститутом економіко-правових досліджень НАН України та ін.

  Особливу увагу кафедра приділяє науково-дослідній роботі. Викладачі кафедри є активними учасниками наукових конференцій, семінарів різного рівня. Кафедра менеджменту є організатором щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом».

  Кафедра активно співпрацює з Маріупольською міською радою, зокрема, з Управлінням культури і туризму у практичній, науковій та освітній сферах. Співробітництво сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців для туристичної галузі, підвищенню рівня практичної підготовки студентів, а також стимулюванню розвитку туристичної галузі та формуванню туристичного іміджу Донецького регіону.

  МДУ бере участь в організації роботи щодо підготовки і проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2009/2012» у м.Маріуполі. 200 маріупольських волонтерів, що виявили бажання працювати під час проведення «Євро-2009/2012» у м.Маріуполі навчались на базі Маріупольського державного університету.

  Викладачами кафедр університету була розроблена спеціальна програма, яка включала мовну підготовку, вивчення психології, краєзнавства, тайм-менеджменту, питань, пов’язаних із спортом.

  Робота волонтерів на цьому турнірі отримала високу оцінку Маріупольської міської ради, Донецької облдержадміністрації та УЄФА.

  Кафедра менеджменту тісно співпрацює з навчальними закладами Греції, Кіпру з питань розвитку сучасного менеджменту готельного та туристичного бізнесу. Зокрема, викладачі кафедри брали участь у науково-дослідних та освітніх програмах, організованих Середземноморським інститутом менеджменту (Кіпр) за напрямами «Загальний менеджмент» та «Менеджмент якості, орієнтований на споживача».

  Студенти спеціалізації «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу» та «Менеджмент туристичної індустрії» проходять стажування у Коледжі туристичного та готельного менеджменту (Кіпр), де успішно засвоюють теоретичні знання та практичні навички роботи менеджерів готельних підприємств.

  Свідченням високого авторитету ВНЗ в урядових, наукових, ділових і політичних колах Республіки Кіпр є відкриття на базі Маріупольського державного університету Почесного консульства Республіки Кіпр в Маріуполі. Це сприяє розвитку міжнародного співробітництва кафедри менеджменту з кіпрськими партнерами та прогресивним спрямуванням у галузі освіти, науки, культури, а також в економіці, торгівлі й туризмі.

  Загалом активний курс університету на інтеграцію в європейський освітній та культурний простір має на меті подальшу оптимізацію навчання та викладання, розкриття нових можливостей для студентів та професорсько-викладацького складу університету. Однією з таких можливостей є участь (у співпраці з провідними національними університетами України та Європи) у програмах, які фінансує Європейський Союз, зокрема у проекті по лінії TEMPUS. З 2008 року консорціум провідних університетів Франції, Румунії, Португалії, Іспанії, Молдови, Білорусі та України, серед яких і МДУ, реалізує проект TEMPUS (144920-TEMPUS-1-2008-1-FR-TEMPUS-JPCR) «Модернізація та розвиток професійно орієнтованих курсів», метою якого є здійснення загального курсу навчання за програмою LICENCE (L3) і MASTER (М1 і М2) з підготовки професійних кадрів в галузі менеджменту організацій та органів державного управління. Даний курс навчання здійснюється в рамках Болонського процесу і по закінченню навчання студенти отримуватимуть диплом МДУ та університету міста Клермон Ферран (Франція).

  У планах кафедри менеджменту посилення зв’язків з виробництвом, розширення наукової, навчально-методичної, матеріально-технічної бази для забезпечення подальшого зростання ефективності за всіма напрямами її діяльності.  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Липень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31

           
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2017

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com