Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Вівторок, 20.02.2018, 23:45
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна МНТРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • ____________________________________

  ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ
  __________________________________________  Кафедра менеджменту  Адреса: 87500, Маріуполь, пр. Будівельників, 129а, каб. 306
  Телефон: (0629) 58-75-57
  E-mail: management@mdu.in.ua  Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Омельченко Володимир Якович


  Кафедра була створена у 2006 році на базі економіко-правового факультету, де з 2004 року здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Менеджмент». Кафедра забезпечує підготовку за спеціальностями:
  - 073 Менеджмент (ОС «Бакалавр», ОС «Магістр»);
  - 242 Туризм (ОС «Бакалавр»);
  - 073 Менеджмент. Управління фінансово-економічною безпекою (ОС «Магістр»).


  Одним із пріоритетних напрямків роботи кафедри є організація студентської наукової діяльності. Студенти кафедри неодноразово ставали призерами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, призерами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та Міжнародної олімпіади з менеджменту, Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій. У рамках Днів науки у Маріупольському державному університеті кафедра менеджменту організовує Турнір з туризму серед школярів Приазов’я, а також круглі столи та наукові вікторини для студентів. Крім того, студентська молодь має можливість втілювати у життя власні науково-дослідні, організаційні та культурно-масові проекти.

  Завдяки активній співпраці кафедри із зарубіжними партнерами, студенти, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент», проходять стажування у Коледжі туристичного та готельного менеджменту (Кіпр), де успішно засвоюють теоретичні знання. Практичні навички роботи менеджерів готельних підприємств студенти набувають у мережі готелів «Sandy Beach Hotel», м. Ларнака (Кіпр).  Перелік профільних дисциплін

  Наукова діяльність

  Науково-дослідна робота кафедри менеджменту спрямована на проведення цілеспрямованих досліджень в рамках двох комплексних наукових тем кафедри: «Розвиток конкурентоспроможності підприємств сфери послуг в умовах євроінтеграції» (номер держреєстрації 0115U003040) та «Управління фінансово-економічною безпекою держави та шляхи запобігання зовнішнім і внутрішнім загрозам» (номер держреєстрації 0114V0003024) керівником яких є завідувач кафедри менеджменту д. е. н., професор Омельченко В. Я.

  Щорічно кафедрою менеджменту забезпечується організація та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом», у рамках якої студенти, аспіранти та науковці зі всієї країни можуть відкрито обговорити та вирішити актуальні науково-практичні проблеми розвитку відповідних галузей економіки. Плідна науково-дослідна діяльність викладачів кафедри менеджменту сприяє не лише накопиченню інтелектуального капіталу, але й надає можливість розширювати зовнішні зв’язки кафедри, бути активною частиною сучасної наукової спільноти.

  Кафедра активно співпрацює з Маріупольською міською радою, зокрема, з управлінням культури і туризму у практичній, науковій та освітній сферах. Співробітництво сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців для туристичної галузі, підвищенню рівня практичної підготовки студентів, а також стимулюванню розвитку туристичної галузі та формуванню туристичного іміджу Донецького регіону.

  Так, у 2012 році фахівцями кафедри менеджменту було розроблено Стратегію розвитку туристично-рекреаційного потенціалу Першотравневого району Донецької області на 2012-2022 рр. Пропозиції щодо розвитку туристичного потенціалу, у тому числі розвитку нових туристичних продуктів, об’єктів туристичної інфраструктури сприяють стимулюванню розвитку туристичної галузі та формуванню туристичного іміджу Приазов’я. У 2016 році кафедрою було обґрунтовано низку пропозицій щодо реалізації Стратегії розвитку м. Маріуполя до 2021 року.

  Кафедра менеджменту тісно співпрацює з навчальними закладами Греції та Кіпру з питань розвитку сучасного менеджменту готельного та туристичного бізнесу. Зокрема, викладачі кафедри брали участь у науково-дослідних та освітніх програмах, організованих Середземноморським інститутом менеджменту (Кіпр) за напрямами «Загальний менеджмент» та «Менеджмент якості, орієнтований на споживача». Здійснюється співпраця з кафедрою економіки та фінансів міждисциплінарного факультету Полонійної академії в Ченстохові (Польща).


  Партнери кафедри:

  - Бізнес-школа Royal Docks при Університеті Східного Лондону (Англія)
  - Полонійна академія в Ченстохові (Польща)
  - Коледж туристичного та готельного менеджменту (Кіпр)
  - Київський національний торговельно-економічний університет
  - Донецький національний університет імені Василя Стуса
  - управління культури і туризму Маріупольської міської ради
  - туристичні агентства міста Маріуполя: «Азовінтур», «Супутник»
  - мережа готелів «Sandy Beach Hotel» (м. Ларнака, Кіпр)
  - готелі міста Маріуполя: «Гранд готель», ГК «Спартак», ГК «Європейська», «Посейдон».  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Лютий 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com