Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Четвер, 22.03.2018, 15:44
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна Наукові та освітні центриРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • ______________________________

  НАУКОВІ ТА ОСВІТНІ ЦЕНТРИ
  ___________________________________


  Інститут українсько-грецької дружби та елліністичних досліджень

  У 2007 році в МДУ створено Інститут українсько-грецької дружби та елліністичних досліджень. До складу Інституту входять науково-дослідні відділи українсько-грецької дружби, історії еллінізму країн Причорномор’я, історії та культури греків України. Наукові досягнення вчених університету, високий рівень підготовки фахівців з новогрецької мови та літератури, розвиток міжнародних освітніх, наукових, культурних зв’язків університету сприяли визнанню МДУ провідним центром відродження та розвитку еллінізму в Україні.
  Подарунок Президента Греції К.Папуляса Інституту українсько-грецької дружби та елліністичних досліджень – унікальний грецький манускрипт – факсимільне видання кодексу Клавдія Птоломея «Географія» (2008 р.)

   

   

  Представництво Європейської організації публічного права в Україні
  З президентом ЄОПП, професором Спірідоном Флогаїтісом під час урочистої церемонії відкриття Представництва ЄОПП в Україні на базі МДУ (2006 р.)

    МДУ обрано до Ради директорів Європейської організації публічного права (ЄОПП). На базі університету відкрито представництво цієї організації в Україні. За сприяння МДУ у листопаді 2006 року Україну обрано до складу цієї організації.
  З 2008 року в МДУ спільно із ЄОПП та Асоціацією юридичних вузів країн СНД щорічно організовується літня Академія європейського права. У її роботі беруть участь відомі вчені Великобританії, Греції, Російської Федерації, України. За підсумками Академії слухачі отримують відповідні сертифікати міжнародного зразка.
   

   

  Італійський культурний центр

  З 2008 року в МДУ працює Італійський культурний центр. Він є осередком проведення Днів італійської культури і Тижня італійської мови у світі.

  Офіційна сторінка Італійського культурного центру МДУ
  Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні П. Доннічі та Директор Італійського інституту культури в Україні професор Н. Баллоні під час відкриття Італійського культурного центру в МДУ (2008 р.)   

   
  Генеральний секретар Спілки «Данте Аліг'єрі» Алессандро Мазі під час відкриття представництва Спілки в МДУ (2008р.)
  Під час візиту до МДУ Тимчасово Повіреного у справах, в. о. Голови Представництва Європейської Комісії в Україні, керівника відділу політики, преси та інформації Дірка Шюбеля (2006 р.)

   

  Регіональний пункт європейської інформації

  В МДУ створено Регіональний пункт європейської інформації, що діє на постійній основі для потреб маріупольців та жителів Приазов’я. Його діяльність забезпечує проведення регулярних семінарів-тренінгів та наукового консультування населення щодо євроінтеграції України.

   

  Польський культурний центр

  На базі Центру працює бібліотека, в якій зібрано польськомовну літературу з історії, культури Польщі, проводяться дні мови, історії, культури Польщі. Центр активно сприяє розвитку польского напряму міжнародного співробітництва Маріупольського державного університету. Підтримку діяльності центру здійснюють Посольство Республіки Польща в Україні та Генеральне консульство у Харкові.

   
  Під час відкриття Польського культурного центру МДУ із проректором Полонійної академії у Ченстохові (Польща) Марією Урбанієць (2010 р.)

  Після відкриття Ізраїльского культурного центру (2010 р.)

   

  Ізраїльський культурний центр

  Центр був відкритий за сприяння директора Ізраїльського культурного центру у місті Дніпропетровськ, другого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні Олени-Хаї Кароль. На базі центру проводяться курси івриту, оглядові лекції з історії, культури Ізраїлю.

   

  Китайський культурний центр

  З розвитком нового вектору міжнародного співробітництва з 2009 року в університеті почав свою роботу новий культурний центр, діяльність якого спрямована на вивчення китайської мови. На базі центру також вивчається історія та культура Китаю тощо. Навчально-методичне забезпечення роботи центру забезпечують іноземні партнери МДУ – Цицикарський університет (КНР) та ін.

   
  Під час підписання договору про співпрацю з ректором Цицикарського університету, професором Ма Ліцюнь (2008р.)

       
       
  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Березень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com