ПРОЕКТ ERASMUS+

Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок
Період реалізації: 15 жовтня 2017 р. – 14 жовтня 2020 р.

Мета проекту: модернізація регіональних досліджень в Україні через впровадження англомовної магістерської програми з регіональних досліджень Балто-Чорноморського регіону. У своїй основі проект націлений на підвищення ефективності діяльності університетів України для задоволення потреби у всебічних знаннях у дисципліні міжнародних відносин та регіональних досліджень. Дворічна магістерська програма з регіональних досліджень Балто-Чорноморського регіону яка буде запроваджена англійською мовою у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також модулі, які будуть впроваджені в інших українських університетах, нададуть можливість студентам отримати міждисциплінарний досвід навчання у поєднанні з інноваційними викладацькими практиками. Програма буде орієнтована як на українських, так і на іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність тісно пов’язані з Балтійським та Чорноморським регіонами.

Впровадження такої магістерської програми та модулів у вищих навчальних закладах України сприятиме подальшій співпраці ВНЗ Україні та країн Балто-Чорноморського регіону, проведенню всебічних дослідження в усьому регіоні, пізнаючи його історичний політичний, економічний та культурний розвиток. Також учасники програми зможуть досліджувати національне та міжнародне співробітництво між країнами регіону і перспективи регіону в контексті європейської інтеграції та регіонального співробітництва.

Проект також передбачає тренінги для українських вчителів із сучасної методології навчання та допомагає модернізації викладацької середи.

Партнери:
• Університет Тарту, Естонія
• Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна
• Університет імені Адама Міцкевича у Познані, Польща
• Лундський університет, Швеція
• Університет Вітовта Великого, Каунас, Литва
• Маріупольський державний університет, Україна
• Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Україна
• Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна
Академічний координатор проекту – Сергій Пахоменко
Тел. +38 067 931 83 74
Email: s.pakhomenko@mdu.in.ua
Сайт проекту