Підготовчі курси для слухачів, які отримали повну загальну середню освіту
на тимчасово окупованих територіях після квітня 2014

 

Маріупольський державний університет приєднався до реалізації пілотного проєкту безоплатних підготовчих курсів для дітей з тимчасово окупованих територій від Міністерства освіти і науки України. У рамках проєкту випускники минулих років зможуть пройти прискорене навчання та вступити до українських закладів вищої освіти.

Загалом учасниками проєкту стали дев’ять вишів зі 195, на базі яких працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Маріупольський університет допомагає абітурієнтам з ОРДЛО вступати до закладів вищої освіти Україні з 2016 року. За цей час послугами центру скористалися понад 600 абітурієнтів.

Курси проходитимуть на базі Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами.

З лютого по травень абітурієнти з ТОТ зможуть пройти навчання на прискорених курсах у дистанційному форматі. З вересня відбуватиметься набір слухачів на очні курси, які триватимуть з жовтня по травень. На період навчання Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України планує забезпечити стипендію та оплату місця в гуртожитку.


Положення про підготовчі курси для слухачів, які отримали повну загальну середню освіту на тимчасово окупованих територіях після квітня 2014