ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ МДУ

Протокол №1 від 05.01.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті питання про організацію консультування вступників та надання інформації про спеціальності МДУ, про функціонування телефону довіри та скриньки для скарг та пропозицій від вступників.

Протокол №2 від 12.01.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії було розглянуто питання щодо організації Дня відкритих дверей, а також розглянуті заяви вступників щодо поновлення до складу студентів МДУ

Протокол №3 від 23.01.2018

На черговому засіданні приймальної комісії було затверджено складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії-2018.

Протокол №4 від 02.02.2018

На засіданні розглядалися заяви вступників щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено зміни до Положення про приймальну комісію, а також розглянуті заяви від іноземних громадян.

Протокол №5 від 06.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на поновлення у складі студентів МДУ, заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземцями.

Протокол №6 від 09.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №7 від 13.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ та заяви від іноземних громадян.

Протокол №8 від 16.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на переведення у складі студентів МДУ.

Протокол №9 від 19.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на поновлення у складі студентів МДУ, заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземцями.

Протокол №10 від 20.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ та затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №11 від 22.02.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви іноземних громадян, затверджено графік проведення співбесід та результати співбесіди з іноземними громадянами, прийнято рішення щодо внесення змін до плану профорієнтаційної роботи, надано рекомендацію щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ та прийняте рішення щодо зарахування іноземних громадян.

Протокол №12 від 27.02.2018

На засіданні приймальної комісії внесено зміни до складу комісії щодо проведення співбесід з іноземними громадянами, розглянуто заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід.

Протокол №13 від 28.02.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесіди з іноземними громадянами та прийнято рішення про зарахування на навчання.

Протокол №14 від 05.03.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені конкурсні пропозиції щодо випуску та прийому фахівців з вищою освітою у МДУ у 2018 році.

Протокол №15 від 04.04.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення щодо переведення до складу студентів МДУ

Протокол №16 від 08.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було обговорено Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році та затверджено форму довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2018 році.

Протокол №17 від 15.05.2018
На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяву претендентки на поновлення до складу студентів МДУ, затверджено графік проведення співбесід з метою поновлення та затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №18 від 16.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затвердження результатів складання співбесіди з метою поновлення.

Протокол №19 від 17.05.2018
На засіданні приймальної комісії були прийняте рішення щодо поновлення у складі студентів МДУ, реєстрації на ЄВІ вступників, що успішно склали додаткове фахове випробування, а також затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №20 від 22.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №21 від 25.05.2018
На засіданні приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №22 від 29.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №23 від 31.05.2018
На засіданні приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ, а також прийнято рішення щодо реєстрації для складання ЄВІ вступників, що успішно пройшли додаткове фахове випробування.

Протокол №24 від 05.06.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №25 від 15.06.2018

На засіданні приймальної комісії було ухвалено рішення щодо внесення змін до складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії - 2018.

Протокол №26 від 18.06.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті та затверджені зміни до Правил прийому до МДУ у 2018 році, зміни до складу приймальної комісії та форми документів для проведення літньої вступної кампанії 2018 року.

Протокол № 27 від 26.06.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені конкурсні пропозиції обсягу прийому магістрів на 2018 рік.

Протокол №28 від 03.07.2018

На порядку денному були питання щодо затвердження Порядку прийому для здобуття вищої освіти, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення) у новій редакції та хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №29 від 06.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті та затверджені зміни до складу приймальної комісії, зміни до складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії – 2018, а також розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №30 від 10.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №31 від 13.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти тощо.

Протокол №32 від 17.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти.

Протокол №33 від 20.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення про недопуск до участі в конкурсному відборі, затверджено графіку проведення співбесід з іноземцями з метою вступу на навчання за ОС бакалавр, розподіл держзамовлення за освітнім ступенем магістр.

Протокол №34 від 23.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та прийнято рішення про допуск Романчук Олени Іванівни до складання вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №35 від 24.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також затверджено результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №36 від 25.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та прийнято рішення про допуск до складання вступного фахового випробування.

Протокол №37 від 26.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення щодо допуску до вступних фахових випробувань.

Протокол №38 від 27.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення щодо допуску до вступних фахових випробувань.

Протокол №39 від 28.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів вступного фахового іспиту для вступу на ОС магістр та проведення перевірки даних вступників, внесених до ЄДЕБО.

Протокол №40 від 30.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати фахового вступного іспиту для вступу на ОС бакалавр на базі диплома молодшого спеціаліста.

Протокол №41 від 31.07.2018 На черговому засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, для здобуття ОС бакалавра іноземними громадянами, щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, рейтингові списки для вступу на ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста.

Протокол №42 від 01.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були затверджені списки рекомендованих за державним замовленням для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, списки рекомендованих до вступу на ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, а також прийнято рішення про зарахування результатів єдиного вступного іспиту, як результати вступного іспиту з іноземної мови для вступу на спеціальності, для яких не передбачено складання єдиного вступного іспиту.

Протокол №43 від 02.08.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про допуск до складання вступних фахових випробувань для вступу на ОС магістр.

Протокол №44 від 03.08.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС бакалавр на базі диплома молодшого спеціаліста, розглянуто заяви для вступу на здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти та результати вступного іспиту з іноземної мови для вступу на ОС магістр.

Протокол №45 від 04.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено результати фахового вступного іспиту для вступу на ОС магістр.

Протокол №46 від 07.08.2018

На черговому засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, для здобуття ОС бакалавра іноземними громадянами, щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС бакалавр на основі повної загальної освіти за кошти державного бюджету, затверджено рейтингові списки для вступу на ОС магістр.

Протокол №47 від 10.08.2018

На черговому засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавр на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для здобуття ОС бакалавра іноземними громадянами, до аспірантури МДУ, щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти.

Протокол №48 від 11.08.2018

На засіданні приймальної комісії було надано рекомендацію до зарахування на навчання за ОС магістр за державним замовленням.

Протокол №49 від 13.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії було питання про подовження термінів для виконання вимог для зарахування на 1 курс освітнього ступеня бакалавр денної форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб та прийнято відповідне рішення.

Протокол №50 від 14.08.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання за освітнім ступенем бакалавр на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб, про зарахування на навчання за освітнім ступенем магістр за державним замовленням, розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, заяви від іноземних громадян, розглянуто заяви щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти.

Протокол №51 від 15.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про затвердження результатів фахової співбесіди для вступу на освітній ступінь бакалавр на основі того самого освітнього рівня, який здобувається не менше одного року, а також про внесення змін до складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії - 2018. За всіма питаннями прийнятіі відповідні рішення.

Протокол №52 від 16.08.2018

На засіданні приймальної комісії було затверджено результати фахової співбесіди для вступу на освітній ступінь бакалавр на основі диплома того самого освітнього рівня, або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, розглянуто заяви від іноземних громадян, затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами та затверджено результати співбесід з предметів конкурсного циклу з іноземними громадянами.

Протокол №53 від 17.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів співбесіди з метою переведення та поновлення до складу студентів МДУ, про переведення на вакантні місця державного замовлення, про допуск до складання фахової співбесіди для здобуття ОС бакалавр на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, про затвердження результатів фахової співбесіди для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, результатів співбесід з предметів конкурсного циклу з іноземними громадянами, про зарахування іноземних громадян, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження середнього балу документа про здобутий рівень освіти. За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.

Протокол №54 від 20.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр та зарахування на навчання для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, за всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол №55 від 21.08.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про переведення та поновлення у складі студентів МДУ, про зарахування на навчання за ОС Магістр, розглянуто заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти та затверджено результати вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр.

Протокол №56 від 22.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про зарахування на навчання для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, про затвердження результатів вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр, про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.

Протокол №57 від 23.08.2018

На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, затверджено результати співбесід з предметів конкурсного циклу з іноземними громадянами, прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС Бакалавр та зарахування іноземних громадян.

Протокол №58 від 27.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про затвердження середнього балу документа про здобутий рівень освіти, про затвердження результатів співбесід з предметів конкурсного циклу з іноземними громадянами, про допуск до складання вступних фахових випробувань. За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.

Протокол №59 від 28.08.2018

На засіданні приймальної комісії було затверджено результати фахового вступного іспиту для вступу на ОС Бакалавр на базі диплома молодшого спеціаліста, прийнято рішення про зарахування іноземних громадян, розглянуто заяви від іноземних громадян, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, результати вступних випробувань в аспірантуру Маріупольського державного університету і рейтингових списків, надано рекомендацію до зарахування в аспірантуру МДУ.

Протокол №60 від 30.08.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС Бакалавр на базі диплома молодшого спеціаліста та затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №61 від 31.08.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про вилучення з наказу про зарахування за власним бажанням вступника, про хід прийому документів на спеціальності докторантури МДУ. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол №62 від 03.09.2018

На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістр на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань та заяви від іноземних громадян, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, результати співбесіди з іноземними громадянами, графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №63 від 06.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті питання про затвердження результатів співбесіди з іноземними громадянами, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС магістр на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, про затвердження середнього балу документа про здобутий рівень освіти. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол №64 від 07.09.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування іноземних громадян, розглянуто заяви від іноземних громадян, заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістр на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти та прийнято рішення про переведення вступників на додаткові місця державного замовлення.

Протокол №65 від 11.09.2018

На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяви для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та заяви від іноземних громадян, а також затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №66 від 12.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами та результатів співбесіди з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол №67 від 14.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про зарахування іноземних громадян, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС магістр на основі ОС магістр у формі фахових вступних випробувань, про затвердження середнього балу документа про здобутий рівень освіти. За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.

Протокол №68 від 17.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про затвердження результатів співбесіди з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол №69 від 18.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про затвердження результатів співбесіди з іноземними громадянами, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, про хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС магістр на основі ОС магістр у формі фахових вступних випробувань, про затвердження середнього балу документа про здобутий рівень освіти. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 70 від 19.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про зарахування на навчання іноземних громадян для здобуття ОС Бакалавр на основі того самого рівня або вищого здобутого за іншою спеціальністю, про зарахування на навчання іноземних громадян для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, про поновлення у складі студентів МДУ іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесіди з іноземними громадянами, про затвердження результатів вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 71 від 20.09.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесіди з іноземними громадянами та результати вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр.

Протокол № 72 від 21.09.2018

На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС магістр у формі фахових вступних випробувань, а також затверджено результати вступного іспиту з предметів конкурсного циклу для вступу на 1 курс ОС Бакалавр.

Протокол № 73 від 24.09.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти (вступ через ОЦ «Донбас-Україна») та зарахування іноземних громадян на навчання за ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, а також затверджено результати кваліфікаційної співбесіди для вступу на навчання для здобуття ОС магістр.

Протокол № 74 від 25.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів вступного іспиту для здобуття ОС магістр, про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 75 від 26.09.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів вступного іспиту для здобуття ОС магістр, про затвердження результатів співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 76 від 27.09.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання іноземних громадян.

Протокол № 77 від 28.09.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування на навчання за ОС Магістр, розглянуто заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 78 від 01.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян та про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 79 від 03.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про переведення до складу студентів МДУ. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 80 від 04.10.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 81 від 05.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів співбесід з іноземними громадянами, про зарахування іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про поновлення до складу студентів МДУ, про затвердження графіку співбесіди з метою поновлення. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 82 від 08.10.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 83 від 09.10.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян, прийнято рішення про зарахування іноземних громадян, затверджено результати співбесіди з метою поновлення.

Протокол № 84 від 10.10.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення щодо поновлення у складі студентів МДУ.

Протокол № 85 від 17.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян та про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 86 від 18.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про хід прийому документів від іноземних громадян, про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами, про затвердження результатів співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 87 від 19.10.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування іноземних громадян, а також затверджено результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 88 від 22.10.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування іноземних громадян, а також затверджено результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 89 від 23.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про поновлення до складу студентів МДУ, про хід прийому документів від іноземних громадян та про затвердження графіку проведення співбесід з іноземними громадянами. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

Протокол № 90 від 24.10.2018

На засіданні приймальної комісії затверджено результати співбесід з іноземними громадянами, розглянуті заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 91 від 25.10.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян, затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами, затверджено результати співбесід з іноземними громадянами та прийнято рішення про їх зарахування.

Протокол № 92 від 26.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були затверджені результати співбесід з іноземними громадянами, прийнято рішення про зарахування іноземних громадян.

Протокол № 93 від 29.10.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 94 від 30.10.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії було розглянуто питання про затвердження результатів співбесід з іноземними громадянами.

Протокол № 95 від 31.10.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення про зарахування іноземних громадян.