ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ МДУ
Протокол №1 від 04.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №2 від 07.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на ОС Бакалавр на основі ОС Магістр.

Протокол №3 від 11.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №4 від 14.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення у складі студентів МДУ, а також затвердили результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №5 від 17.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №6 від 18.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено результати співбесід та графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №7 від 19.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо переведення у складі студентів МДУ. Затверджено результати співбесід з іноземними громадянами та графік співбесід з метою поновлення у складі студентів МДУ.

Протокол №8 від 20.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Магістр на основі ОС Бакалавр. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами та результати співбесід з метою переведення та поновлення у складі студентів МДУ.

Протокол №9 від 21.02.2020

На засіданні приймальної комісії були затвердженні результати співбесід з іноземними громадянами для вступу на ОС Магістр, а також ухвалили рішення щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ та зарахування іноземців на ОС Бакалавр та на ОС Магістр.

Протокол №10 від 24.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на ОС Магістр на основі ОС Бакалавр. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами для вступу до МДУ.

Протокол №11 від 25.02.2020

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесід з іноземними громадянами для вступу до МДУ.

Протокол №12 від 26.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами для вступу до МДУ.

Протокол №13 від 27.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено результати співбесід з іноземними громадянами для вступу до МДУ.

Протокол №14 від 28.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено графік проведення співбесід та результати співбесід з іноземними громадянами для вступу до МДУ. Було прийнято рішення про зарахування іноземних громадян на навчання до МДУ на ОС Бакалавр та ОС Магістр.

Протокол №15 від 12.05.2020

На засіданні було прийнято рішення про проведення засідань приймальної комісії на період карантину в online режимі. Затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ.

Протокол №16 від 15.05.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ, а також щодо ануляції екзаменаційних листків у яких виявили помилки у реєстраційних даних вступника.

Протокол №17 від 19.05.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ, а також щодо ануляції екзаменаційних листків у яких виявили помилки у реєстраційних даних вступника.

Протокол №18 від 22.05.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ, а також щодо ануляції екзаменаційних листків у яких виявили помилки у реєстраційних даних вступника.

Протокол №19 від 26.05.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ.

Протокол №20 від 29.05.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ, а також щодо ануляції екзаменаційних листків у яких виявили помилки у реєстраційних даних вступника.

Протокол №21 від 02.06.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ.

Протокол №22 від 05.06.2020

На засіданні затвердили перелік вступників, що реєструвалися для складання ЄВІ/ЄФВВ, а також щодо ануляції екзаменаційних листків, у яких виявили помилки у реєстраційних даних вступника. Також розглянули питання про надходження від абітурієнтки Кочетової Олени Володимирівни медичної довідки (№828 від 20 травня 2020р.) щодо необхідності створення інших (особливих) умов для проходження єдиного вступного іспиту.

Протокол №23 від 17.07.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна» та заяви від вступників пільгових категорій для реєстрації для проходження вступних випробувань. Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №24 від 24.07.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна» та заяви від вступників пільгових категорій для реєстрації для проходження вступних випробувань. Також розглянуті заяви від ступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ. Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №25 від 28.07.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна» та заяви від вступників пільгових категорій для реєстрації для проходження вступних випробувань. Також розглянуті заяви від ступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ та заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №27 від 31.07.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна» та заяви від вступників пільгових категорій для реєстрації для проходження вступних випробувань. Також розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №28 від 04.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна». Також розглянуті заяви від вступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ, або вступати на другий курс на базі диплома бакалавра . Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №29 від 07.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти через освітній центр «Донбас-Україна» та заяви від іноземних громадян. Також розглянуті заяви від вступників, які планують переводитися у межах МДУ чи вступати на паралельне навчання до МДУ, або вступати на другий курс на базі диплома бакалавра. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр. Затверджено середній бал документа про освіту. Встановили належність документа особі вступника. Розглянуті заяви для вступу до аспірантури. Затверджено результати іспитів для вступу на 1 курс ОС Бакалавр.

Протокол №30 від 11.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти та заяви від іноземних громадян. Також розглянуті заяви від вступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ чи вступати на паралельне навчання до МДУ, або вступати на другий курс на базі диплома бакалавра. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр. Затверджено середній бал документа про освіту.

Протокол №31 від 14.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Також розглянуті заяви від вступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ чи вступати на паралельне навчання до МДУ, або вступати на другий курс на базі диплома бакалавра. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр та на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста. Затверджено середній бал документа про освіту. Видано дублікати екзаменаційного листа для учасників ЄВІ та ЄФВВ у зв’язку з втратою.

Протокол №32 від 17.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти та заяви від іноземних громадян. Затверджено середній бал документа про освіту. Затверджено результати іспитів для вступу на 1 курс ОС Бакалавр. Також було прийнято рішення про перенос іспиту у зв’язку з технічною помилкою.

Протокол №33 від 18.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Також розглянуті заяви від вступників, які вступають на другий курс на базі диплома бакалавра. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр та на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста. Затверджено середній бал документа про освіту. Затверджено результати іспитів для вступу на 1 курс ОС Бакалавр. Також було прийнято рішення про перенос іспиту у зв’язку з технічною помилкою.

Протокол №34 від 19.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили результати іспитів для вступу на 1 курс ОС Бакалавр.

Протокол №35 від 20.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили рейтинговий список для які вступають через Квоту-2.

Протокол №36 від 21.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Також розглянуті заяви від вступників, які планують переводитися чи поновлюватися у межах МДУ, або вступати на другий курс на базі диплома бакалавра. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр та на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста. Затверджено середній бал документа про освіту. Затверджено результати співбесіди для вступу на Другу вищу освіту та на паралельне навчання. Ухвалили список для зарахування на ОС Бакалавр за Квотою-2 та рішення, щодо перенесення співбесіди з метою переведення та поновлення у зв’язку з поважною причиною.

Протокол №37 від 25.08.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Магістр та на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста.. Затверджено середній бал документа про освіту. Затверджено результати співбесіди з метою переведення та поновлення у межах МДУ, результати вступного іспиту з української мови та літератури для вступу на ОС Бакалавр на основі диплома Молодшого спеціаліста, результати з іноземної мови для вступу на ОС Магістр. Ухвали рішення щодо переносу іспитів для вступу на ОС Магістр у зв’язку з поважною причиною.

Протокол №38 від 26.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили результати фахового іспиту для вступу на ОС Магістр. Ухвалили рішення щодо переносу іспитів для вступника Аспірантури. Затвердили рейтинговий список ОС Бакалавр.

Протокол №39 від 27.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили рейтингові списки ОС Магістр та списки рекомендованих на бюджетну форму навчання ОС Бакалавр. Розглянули та ухвалили списки рекомендованих до зарахування х метою переведення та поновлення.

Протокол №40 від 28.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили результати фахового іспиту для вступу на ОС Бакалавр на основі диплома Молодшого спеціаліста та результати вступного іспиту до Аспірантури. Ухвалили списки рекомендованих до зарахування (Аспірантура) та рішення щодо видачі дубліката екзаменаційного листа для учасників ЄВІ та ЄФВВ у зв’язку з втратою. .

Протокол №41 від 31.08.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили графік проведення вступних випробувань для вступу на ОС Магістр.

Протокол №42 від 01.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено середній бал документа про освіту. Ухвалили рішення щодо видачі дубліката екзаменаційного листа для учасників ЄВІ та ЄФВВ у зв’язку з втратою. Розглянули та ухвалили список для зарахування на ОС Бакалавр на основі диплома Молодшого спеціаліста.

Протокол №43 від 04.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено середній бал документа про освіту. Ухвалили список рекомендованих до зарахування за бюджетною формою навчання на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №44 від 07.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти від іноземних громадян. Затверджено середній бал документа про освіту та графік проведення вступних іспитів для іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №45 від 09.09.2020

На засіданні приймальної комісії були затвердженні результати вступних випробувань для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти від іноземних громадян. Затверджено середній бал документа про освіту та графік проведення вступних іспитів для іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Ухвалили список для зарахування на ОС Бакалавр за кошти фізичних або юридичних осіб іноземних громадян. Розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста

Протокол №46 від 10.09.2020

На засіданні приймальної комісії були затвердженні результати вступних випробувань для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та результати вступних іспитів від іноземних громадян. Ухвалили список для зарахування на ОС Бакалавр за кошти фізичних або юридичних осіб іноземних громадян за денною формою навчання.

Протокол №47 від 11.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено середній бал документа про освіту. Ухвалили список рекомендованих до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на ОС Бакалавр денної форми навчання та список рекомендованих до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на ОС Магістр за денною та заочною формами навчання.

Протокол №48 від 14.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від вступників для вступу на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста. Затвердили результати вступного іспиту з української мови та літератури для вступу на ОС Бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста. Розглянули та ухвалили список рекомендованих для переведення на вакантні бюджетні місця.

Протокол №49 від1 5.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти та заяви від іноземних громадян. Затверджено середній бал документа про освіту та графік проведення вступних іспитів для іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №50 від 16.09.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви про вступ на навчання (ОС Бакалавр) на основі повної загальної середньої освіти від іноземних громадян. Затверджено середній бал документа про освіту та графік проведення вступних іспитів для іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затвердили результати вступних іспитів іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та результати вступного фахового іспиту для вступу на ОС Бакалавр на диплома Молодшого спеціаліста.

Протокол №51 від 17.09.2020

На засіданні приймальної комісії затвердили результати вступних іспитів іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Розглянули та ухвалили списки рекомендованих до зарахування на ОС Бакалавр на осинові диплома Молодшого спеціаліста та список рекомендованих для зарахування на ОС Бакалавр за кошти фізичних або юридичних осіб іноземних громадян за денною формою навчання.