ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ МДУ

Протокол №1 від 05.01.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті питання про організацію консультування вступників та надання інформації про спеціальності МДУ, про функціонування телефону довіри та скриньки для скарг та пропозицій від вступників.

Протокол №2 від 12.01.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії було розглянуто питання щодо організації Дня відкритих дверей, а також розглянуті заяви вступників щодо поновлення до складу студентів МДУ

Протокол №3 від 23.01.2018

На черговому засіданні приймальної комісії було затверджено складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії-2018.

Протокол №4 від 02.02.2018

На засіданні розглядалися заяви вступників щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ, затверджено зміни до Положення про приймальну комісію, а також розглянуті заяви від іноземних громадян.

Протокол №5 від 06.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на поновлення у складі студентів МДУ, заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземцями.

Протокол №6 від 09.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №7 від 13.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ та заяви від іноземних громадян.

Протокол №8 від 16.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на переведення у складі студентів МДУ.

Протокол №9 від 19.02.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви претендентів на поновлення у складі студентів МДУ, заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід з іноземцями.

Протокол №10 від 20.02.2018

На черговому засіданні розглядалися заяви претендентів на поновлення та переведення у складі студентів МДУ та затверджені результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №11 від 22.02.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви іноземних громадян, затверджено графік проведення співбесід та результати співбесіди з іноземними громадянами, прийнято рішення щодо внесення змін до плану профорієнтаційної роботи, надано рекомендацію щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ та прийняте рішення щодо зарахування іноземних громадян.

Протокол №12 від 27.02.2018

На засіданні приймальної комісії внесено зміни до складу комісії щодо проведення співбесід з іноземними громадянами, розглянуто заяви від іноземних громадян та затверджено графік проведення співбесід.

Протокол №13 від 28.02.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати співбесіди з іноземними громадянами та прийнято рішення про зарахування на навчання.

Протокол №14 від 05.03.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені конкурсні пропозиції щодо випуску та прийому фахівців з вищою освітою у МДУ у 2018 році.

Протокол №15 від 04.04.2018

На засіданні приймальної комісії було прийнято рішення щодо переведення до складу студентів МДУ

Протокол №16 від 08.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було обговорено Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році та затверджено форму довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2018 році.

Протокол №17 від 15.05.2018
На засіданні приймальної комісії було розглянуто заяву претендентки на поновлення до складу студентів МДУ, затверджено графік проведення співбесід з метою поновлення та затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №18 від 16.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затвердження результатів складання співбесіди з метою поновлення.

Протокол №19 від 17.05.2018
На засіданні приймальної комісії були прийняте рішення щодо поновлення у складі студентів МДУ, реєстрації на ЄВІ вступників, що успішно склали додаткове фахове випробування, а також затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №20 від 22.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №21 від 25.05.2018
На засіданні приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №22 від 29.05.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №23 від 31.05.2018
На засіданні приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ, а також прийнято рішення щодо реєстрації для складання ЄВІ вступників, що успішно пройшли додаткове фахове випробування.

Протокол №24 від 05.06.2018
На порядку денному засідання приймальної комісії було затверджено перелік вступників, що зареєструвалися для складання ЄВФФ і ЄВІ.

Протокол №25 від 15.06.2018

На засіданні приймальної комісії було ухвалено рішення щодо внесення змін до складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії - 2018.

Протокол №26 від 18.06.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті та затверджені зміни до Правил прийому до МДУ у 2018 році, зміни до складу приймальної комісії та форми документів для проведення літньої вступної кампанії 2018 року.

Протокол № 27 від 26.06.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені конкурсні пропозиції обсягу прийому магістрів на 2018 рік.

Протокол №28 від 03.07.2018

На порядку денному були питання щодо затвердження Порядку прийому для здобуття вищої освіти, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення) у новій редакції та хід прийому документів для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №29 від 06.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті та затверджені зміни до складу приймальної комісії, зміни до складу комісій для проведення вступних випробувань та організації вступної кампанії – 2018, а також розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №30 від 10.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань.

Протокол №31 від 13.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти тощо.

Протокол №32 від 17.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти.

Протокол №33 від 20.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення про недопуск до участі в конкурсному відборі, затверджено графіку проведення співбесід з іноземцями з метою вступу на навчання за ОС бакалавр, розподіл держзамовлення за освітнім ступенем магістр.

Протокол №34 від 23.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та прийнято рішення про допуск Романчук Олени Іванівни до складання вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №35 від 24.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, щодо переведення до складу студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також затверджено результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №36 від 25.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати вступних іспитів з предметів ЗНО для вступу на ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та прийнято рішення про допуск до складання вступного фахового випробування.

Протокол №37 від 26.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для вступу на навчання для здобуття ОС бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення щодо допуску до вступних фахових випробувань.

Протокол №38 від 27.07.2018

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви для вступу на навчання для здобуття ОС магістра на основі ОС бакалавра у формі фахових вступних випробувань, для здобуття ОС бакалавра на основі того самого освітнього рівня або вищого, здобутого за іншою спеціальністю, щодо поновлення у складі студентів МДУ, затверджено середні бали документів про здобутий рівень освіти, також прийнято рішення щодо допуску до вступних фахових випробувань.

Протокол №39 від 28.07.2018

На порядку денному засідання приймальної комісії були питання про затвердження результатів вступного фахового іспиту для вступу на ОС магістр та проведення перевірки даних вступників, внесених до ЄДЕБО.

Протокол №40 від 30.07.2018

На засіданні приймальної комісії були затверджені результати фахового вступного іспиту для вступу на ОС бакалавр на базі диплома молодшого спеціаліста.