ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ МДУ
Протокол №1 від 04.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Протокол №2 від 07.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на ОС Бакалавр на основі ОС Магістр.

Протокол №3 від 11.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №4 від 14.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення у складі студентів МДУ, а також затвердили результати співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №5 від 17.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №6 від 18.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо поновлення та переведення у складі студентів МДУ, а також заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти. Затверджено результати співбесід та графік співбесід з іноземними громадянами.

Протокол №7 від 19.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви вступників щодо переведення у складі студентів МДУ. Затверджено результати співбесід з іноземними громадянами та графік співбесід з метою поновлення у складі студентів МДУ.

Протокол №8 від 20.02.2020

На засіданні приймальної комісії були розглянуті заяви від іноземних громадян для вступу на ОС Магістр на основі ОС Бакалавр. Затверджено графік співбесід з іноземними громадянами та результати співбесід з метою переведення та поновлення у складі студентів МДУ.

Протокол №9 від 21.02.2020

На засіданні приймальної комісії були затвердженні результати співбесід з іноземними громадянами для вступу на ОС Магістр, а також ухвалили рішення щодо переведення та поновлення у складі студентів МДУ та зарахування іноземців на ОС Бакалавр та на ОС Магістр.