Засідання ректорату


Засідання 14.02.2022

14 лютого відбулось планове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано питання «Про результати роботи наукової бібліотеки у 2021 році», доповідач – директор наукової бібліотеки Алла ШАКУЛА.

Начальник відділу технічних засобів навчання Андрій ЧУРАЄВ звітував про ефективність використання технічного обладнання і програмного забезпечення в освітньому процесі в МДУ.

Про визнання результатів неформальної освіти за освітніми програмами спеціальностей університету (за підсумками І семестру 2021-2022 навч. р.) доповіла начальник навчально-методичного центру Марія ЗІМІНА.

Т.в.о. декана психолого-педагогічного факультету Ірина ТИМОФЄЄВА звітувала про роботу із здобувачами з особливими освітніми потребами.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 15.11.2021

15 листопада відбулось планове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано питання «Про надання платних послуг на факультетах МДУ», доповідач – проректор з економічних питань Анжеліка ДОЩІК.  

Декан історичного факультету Вікторія ЛИСАК доповіла про роботу із здобувачами з особливими освітніми потребами на факультеті.

Про стан роботи із здобувачами соціально незахищених категорій та організацію виховної роботи в студентському гуртожитку звітувала директор Центру соціально-виховної роботи Христина ТКАЧЕНКО.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 25.10.2021

25 жовтня відбулось планове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано питання «Про результати перевірки звітної документації кафедр за 2020-2021 навчальний рік», доповідач – начальник навчального відділу Марія ЗІМІНА.  

Про результати літньої екзаменаційної сесії 2020-2021 навчального року та прогнозоване виконання державного замовлення у 2021-2022 навч. році за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» звітували декани факультетів Роман ТОЛПЕЖНІКОВ, Ганна ТРИФОНОВА, Світлана БЕЗЧОТНІКОВА, Леніна ЗАДОРОЖНА-КНЯГНИЦЬКА, Вікторія ЛИСАК, Юлія ЖАРІКОВА.

Декан факультету іноземних мов Ганна ТРИФОНОВА доповіла про роботу із здобувачами з особливими освітніми потребами на факультеті. Про забезпечення студентів університету навчальними підручниками з дисциплін циклу професійної підготовки у 2021–2022 навч. році звітувала директор наукової бібліотеки Алла ШАКУЛА.

Члени ректорату визнали задовільним виконання рішень ректорату у 2020-2021 навч. році.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 22.09.2021

22 Вересня відбулось планове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано питання «Про роботу із здобувачами з особливими освітніми потребами», доповідач – декан факультету грецької філології та перекладу Юлія ЖАРІКОВА.  

Про використання технологій дистанційного навчання за освітніми програмами спеціальностей факультетів у 2020-2021 навч. році та визнання результатів неформальної освіти за освітніми програмами спеціальностей університету (за підсумками ІІ семестру 2020-2021 навч. р.) звітували декани факультетів Роман ТОЛПЕЖНІКОВ, Ганна ТРИФОНОВА, Світлана БЕЗЧОТНІКОВА, Леніна ЗАДОРОЖНА-КНЯГНИЦЬКА, Вікторія ЛИСАК, Юлія ЖАРІКОВА.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 31.08.2021

31 cерпня відбулось перше в новому навчальному році засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року», доповідачі – декани факультетів.

Проректор з економічних питань-головний бухгалтер Дощік А.М. звітувала про готовність матеріально-технічної бази університету до нового навчального року в умовах адаптивного карантину.

Про особливості організації освітнього процесу у 2021-2022 навч. році доповіла проректор з науково-педагогічної роботи Марена Т.В.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Архів засідань ректорату