Засідання ректорату


Засідання 15.06.2020

15 червня у дистанційному режимі відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у ІІ семестрі 2019-2020 навч. року», доповідач - начальник навчального відділу Зіміна М.В.

Про діяльність редакційно-видавничого відділу звітував фахівець редакційно-видавничого відділу Тітішов Д.О.

Директор наукової бібліотеки МДУ Шакула А. П. доповіла про моніторинг надання викладачами праць до Електронної бібліотеки та Електронного інституційного репозитарію Маріупольського державного університету.

Начальник навчального відділу Зіміна М.В. повідомила про результати проведення державної атестації за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти 2020 року випуску у дистанційному режимі у Маріупольському державному університеті.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 13.04.2020

13 квітня у дистанційному режимі відбулось чергове засідання ректорату, проведене з використанням інструменту Teams. Першим на засіданні було заслухано питання «Про результати роботи наукової бібліотеки у 2019 році», доповідач – заступник директора наукової бібліотеки Назар’єва С.В.

Про ефективність використання технічного обладнання і програмного забезпечення в освітньому процесі в МДУ проінформував начальник відділу технічних засобів навчання Чураєв А.С.

Завідувач навчальної лабораторії з організації практик та працевлаштування випускників Гуржий М.Ю. звітувала про працевлаштування випускників ступенів бакалавра та магістра 2019 року.

Питання впровадження елементів дистанційного навчання в освітній процес, особливо в умовах загальнонаціонального карантину, про яке доповідала завідувач навчальної лабораторії з розвитку дистанційного навчання та автоматизованих систем управління Дружко Д.О., викликало жваве обговорення присутніх.

Практичний психолог Білоусова З.С. проінформувала про результати роботи практичного психолога МДУ в 2019-2020 навч. р.

Про результати зимової екзаменаційної сесії 2019-2020 та ліквідацію академічних заборгованостей доповідали декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В.

Декан економіко-правового факультету звітував про виконання Плану заходів з вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості факультету.

Т.в.о. ректора Трофименко М.В. повідомив про соціальний проєкт студентської ради МДУ щодо збору коштів для придбання необхідних засобів захисту для Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги та закликав викладачів та співробітників підтримати благодійну ініціативу студентства.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 20.01.2020

20 січня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про розвиток системи внутрішнього забезпечення якості історичного факультету у 2018-2019 навч. році.», доповідач – декан історичного факультету Лисак В. Ф.

Начальник навчального відділу Зіміна М. В. проінформувала про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у І семестрі 2019-2020 навч. році

Про результати роботи загального відділу та напрями роботи у 2020 р. доповіла начальник загального відділу Тітова Д.В.

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю МДУ Ломакіна А. Є. звітувала про результати роботи відділу інформації та зв’язків з громадськістю та напрями роботи у 2020 р.

Про результати роботи відділу кадрів та напрями роботи у 2020 році доповіла начальник відділу кадрів Благініна О. С.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 23.12.2019

23 грудня відбулось чергове засідання ректорату.

Декан факультету грецької філології та перекладу Шепітько С.В. проінформувала про розвиток системи внутрішнього забезпечення якості факультету у 2018-2019 навч. році.

Про організацію виховної роботи в студентському гуртожитку та стан роботи зі студентами соціально незахищених категорій доповіла помічник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Коробченко Л.В.

Начальник юридичного відділу Лафазан О.О. доповіла про підсумки роботи юридичного відділу у 2019 р. та напрями роботи у 2020 р.

Про соціальний захист працівників та студентів звітувала голова профкому МДУ Сивак О.А.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 18.11.2019

18 листопада відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про надання платних послуг на факультетах МДУ», доповідачі – начальник планово-фінансового відділу Кавецька О. В., начальник юридичного відділу Лафазан О. О.

Декан факультету іноземних мов Павленко О. Г. проінформувала про розвиток системи внутрішнього забезпечення якості факультету іноземних мов у 2018-2019 навч. році.

Про результати виконання ректорських контрольних робіт звітувала проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І. О.

Керівник Центру «Донбас-Україна» Кудлай В. О. доповів про результати роботи Центру «Донбас-Україна».

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 21.10.2019

21 жовтня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати перевірки звітної документації кафедр за 2017-2018 навчальний рік», доповідач – начальник навчального відділу Зіміна М.В.

Про результати літньої екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року та ліквідації академічних заборгованостей, прогнозоване виконання державного замовлення у 2019-2020 навчальному році за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» звітували декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Пічахчі О.В.

Декан факультету філології та масових комунікацій Безчотнікова С. В. проінформувала про розвиток системи внутрішнього забезпечення якості факультету філології та масових комунікацій у 2018-2019 навч. році.

Про забезпечення студентів університету навчальними підручниками з дисциплін фахової підготовки на 2019–2020 навчальний рік доповіла директор Наукової бібліотеки Шакула А.П.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 30.09.2019

30 вересня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано планове питання «Про розвиток системи внутрішнього забезпечення якості економіко-правового факультету у 2018-2019 навч. році», доповідач – декан економіко-правового факультету Толпежніков Р. О.

Про виконання рішень ректорату у 2018-2019 навч. році звітували перший проректор Булатова О. В. та начальник навчального відділу Зіміна М. В.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 02.09.2019

02 вересня відбулось перше засідання ректорату в новому навчальному році. Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року» доповідали декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В.

Про готовність матеріально-технічної бази університету до нового навчального року звітувала інженер І категорії з охорони праці Батанової О.М.

Проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І.О. доповіла про графік навчального процесу на 2019-2020 навчальний рік.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 24.06.2019

24 червня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати виконання ректорських контрольних робіт», доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І. О.

Начальник навчального відділу Зіміна М. В. доповіла про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у ІІ семестрі.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 22.04.2019

22 квітня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про діяльність редакційно-видавничого відділу МДУ», доповідач – фахівець редакційно-видавничого відділу Титишов Д.О.

Завідувач навчальної лабораторії з організації практик та працевлаштування випускників Іванець Т. М. звітувала про результати перевірки документаційного забезпечення практичної підготовки.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 18.03.2019

18 березня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про працевлаштування випускників ступенів бакалавра та магістра 2018 року», доповідач – завідувач навчальної лабораторії з організації практик та працевлаштування випускників Іванець Т. М.

Завідувач навчальної лабораторії з розвитку дистанційного навчання та автоматизованих систем управління Локтіонова О. Л. звітувала про впровадження елементів дистанційного навчання в освітній процес.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 18.02.2019

18 лютого відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати зимової екзаменаційної сесії та шляхи вдосконалення організації підсумкового контролю за якістю професійної підготовки студентів», доповідачі – декани факультетів Павленко О. Г., Шепітько С. В., Безчотнікова С. В., Толпежніков Р. О., т.в.о. декана історичного факультету Сивак О.А.

Директор наукової бібліотеки Шакула А.П. звітувала про результати роботи наукової бібліотеки у 2018 році та напрями роботи у 2019 р.

Про результати виховної роботи на економіко-правовому факультеті у 2017-2018 н.р. доповів декан економіко-правового факультету Толпежніков Р.О.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 28.01.2019

28 січня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про стан роботи зі студентами соціально незахищених категорій», доповідач – помічник проректора з НПР (міжнародні зв’язки) з виховної роботи Коробченко Л.В.

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю МДУ Ломакіна А. Є. звітувала про результати роботи відділу інформації та зв’язків з громадськістю та напрями роботи у 2019 р.

Про результати виховної роботи на факультеті філології та масових комунікацій МДУ у 2017-2018 н.р. доповіла т.в.о. декана факультету філології та масових комунікацій Вялкова І.О.

Проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І.О. проінформувала про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у І семестрі.

Про результати роботи загального відділу та напрями роботи у 2019 р. доповіла начальник загального відділу Тітова Д.В.

Начальник відділу технічних засобів навчання Чураєв А.С. звітував про ефективність використання технічного обладнання і програмного забезпечення в МДУ.

На засіданні була заслухана інформація заступника голови профкому Сивак О.А., яка проінформувала про результати моніторингу щодо надання матеріальної допомоги серед структурних підрозділів університету.

Начальник навчального відділу Зіміна М.В. доповіла про результати повторної перевірки щодо виправлення зауважень та недоліків в оформленні обліково-звітної документації кафедр та про стан виконання невиконаних рішень ректорату.

Про результати вибіркової перевірки державної атестації ОС «Магістр», зимової екзаменаційної сесії студентів І-ІV курсів ОС «Бакалавр» і ОС «Магістр» та про організацію освітнього процесу в університеті доповіла проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І.О.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 17.12.2018

17 грудня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про соціальний захист працівників та студентів», доповідач – голова профкому МДУ Каріда О.І.

Помічник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) з виховної роботи Коробченко Л.В. звітувала про організацію виховної роботи в гуртожитку МДУ у 2017-2018 н.р.

Про результати виховної роботи факультету іноземних мов у 2017-2018 навчальному році доповіла декан факультету іноземних мов Павленко О.Г.

Начальник відділу кадрів Самаріна М.В. проінформувала про результати роботи відділу кадрів та напрями роботи у 2019 р.

Про результати роботи юридичного відділу та напрями роботи у 2019 р. доповів т.в.о. начальника юридичного відділу Шебаніц Ф.Ф.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 19.11.18

19 листопада відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати перевірки звітної документації кафедр за 2017-2018 навчальний рік», доповідач – начальник навчального відділу Зіміна М.В.

Керівник Центру «Донбас-Україна» Кудлай В.О. проінформував про результати роботи Центру «Донбас-Україна».

Про забезпечення студентів університету навчальними підручниками з дисциплін фахової підготовки на 2018–2019 навчальний рік доповіла директор Наукової бібліотеки Шакула А.П.

Начальник навчального відділу Зіміна М.В. доповіла про виконання рішень ректорату у 2017-2018 навчальному році.

Про результати літньої екзаменаційної сесії 2017-2018 навчального року та ліквідації академічних заборгованостей, про прогнозоване виконання державного замовлення у 2018-2019 навчальному році за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» звітували декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В. Про надання платних послуг на факультетах МДУ проінформувала начальник планово-фінансового відділу Кавецька О.В.

Декани історичного факультету і факультету грецької філології та перекладу Лисак В.Ф. і Шепітько С.В. доповідали про результати виховної роботи на факультетах. Про результати виконання ректорських контрольних робіт проінформувала проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І.О.

На засіданні була заслухана інформація проректора з науково-педагогічної роботи Петрової І.О. про семінар, який відбувся в ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти», щодо особливостей проходження акредитаційної експертизи з вересня 2018 року освітніх програм, напрямів підготовки (спеціальностей) у закладах вищої освіти, процедури замовлення та виготовлення сертифікатів про акредитацію.

Відповідальний секретар приймальної комісії Демидова Ю.О. повідомила про дату Дня відкритих дверей МДУ.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 27.08.18

27 серпня відбулося чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року», доповідачі – декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В.

Проректор із соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П. проінформував про готовність матеріально-технічної бази університету до нового навчального року. Про затвердження графіку навчального процесу доповіла проректор з науково-педагогічної роботи Петрова І.О.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 18.06.18

18 червня відбулось останнє планове засідання ректорату у 2017-2018 н.р.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати роботи практичного психолога МДУ в 2017-2018 н.р.», доповідач – практичний психолог МДУ Іванова В.Р.

Начальник редакційно-видавничого відділу Смотрицький А.О. звітував про діяльність редакційно-видавничого відділу МДУ.

Про результати виконання ректорських контрольних робіт доповіла начальник навчального відділу Зіміна М.В.

Про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у ІІ семестрі проінформували декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В.

Начальник навчального відділу Зіміна М.В. доповідала про результати перевірки державної атестації.

На засіданні була заслухана інформація щодо запланованих заходів на кінець червня – початок липня 2018 р.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 19.03.2018

19 березня відбулось чергове засідання ректорату

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про результати зимової екзаменаційної сесії та шляхи вдосконалення організації підсумкового контролю за якістю професійної підготовки студентів», доповідачі – декани факультетів Безчотнікова С.В., Лисак В.Ф., Павленко О.Г., Толпежніков Р.О., Шепітько С.В.

Директор Наукової бібліотеки МДУ Шакула А.П. доповіла про результати роботи бібліотеки у 2017 році.

Про результати науково-дослідної роботи економіко-правового факультету звітував декан Толпежніков Р.О.

Про працевлаштування випускників ступеня магістра 2018 року проінформувала начальник відділу з організації практик та працевлаштування випускників Сальнікова Н.В.

Начальник відділу дистанційного навчання Локтіонова О.Л. звітувала про впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес.

На засіданні було обговорено лист Міністерства освіти і науки України № 1/9 -74 від 01.02.2018 р. щодо застосування державної мови в освітній галузі, а також поточні питання щодо організації ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти України в умовах полікультурного світового простору: стан, проблеми, перспективи» та круглого столу «Кібербезпека у системі національної безпеки України: пріоритетні напрями розвитку» на базі Маріупольського державного університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 29.01.18

29 січня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про стан роботи зі студентами соціально незахищених категорій», доповідач – помічник проектора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) з виховної роботи Ткаченко Х.Б.

Т.в.о. начальника відділу технічних засобів навчання Гурко Д.В. доповів про ефективність використання технічного обладнання і програмного забезпечення в МДУ.

Про особливості науково-дослідної роботи факультету грецької філології та перекладу звітувала декан Шепітько С.В.

Про виконання індивідуальних графіків навчання студентів у І семестрі проінформували декан факультету філології та масових комунікацій Безчотнікова С.В., декан факультету іноземних мов Павленко О.Г., декан економіко-правового факультету Толпежніков Р.О., декан факультету грецької філології та перекладу Шепітько С.В, т.в.о. декана історичного факультету Петрова І.О.

Начальник загального відділу Тітова Д.В. та начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Ломакіна А.Є. звітували про результати роботи та напрями розвитку у 2018 р. загального відділу та відділу інформації та зв’язків з громадськістю відповідно.

Перший проректор Булатова О.В. доповіла про результати вибіркової перевірки документації деканатів та кафедр університету згідно з номенклатурою справ.

Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. доповіла про результати перевірки екзаменаційної сесії та державної атестації.

На засіданні була заслухана інформація ректора МДУ Балабанова К.В. про участь у розширеному засіданні Колегії МОН України на тему «Пріоритетні напрямки змін у вищій освіті на 2018-2019 рр.

Про зміни у фінансуванні у сфері вищої освіти, про створення засад для освіти впродовж життя повідомила перший проректор Булатова О.В.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 18.12.17

18 грудня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про соціальний захист працівників та студентів», доповідач – голова профкому Каріда О.І. Фахівець з виховної роботи у гуртожитку МДУ Бойкова Х.В. доповіла про організацію виховної роботи в студентському гуртожитку.

Про результати науково-дослідної роботи факультету іноземних мов звітувала декан Павленко О.Г.

Про результати роботи Школи педагогічної майстерності викладачів проінформувала керівник школи Косенко Ю.М.

Т.в.о. начальника юридичного відділу Скриннік А.О. та начальник відділу кадрів Самаріна М.В. звітували про роботу у 2017 р. та напрями розвитку у 2018 р. юридичного відділу і відділу кадрів відповідно.

Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. доповіла про результати виконання ректорських контрольних робіт та результати перевірки комплексів навчально- методичного забезпечення дисциплін.

Про підсумки участі студентів МДУ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук та Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальних дисциплін і спеціальностей у 2016-2017 навчальному році доповіла перший проректор Булатова О.В.

На засіданні була заслухана інформація відповідального секретаря приймальної комісії Демидової Ю.О. про особливості вступної кампанії у 2018 р.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 13.11.17

13 листопада відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про надання платних послуг на факультетах МДУ», доповідач – начальник планово-фінансового відділу Кавецька О.В.

Про результати науково-дослідної роботи історичного факультету і факультету філології та масових комунікацій звітували відповідно декан історичного факультету Лисак В.Ф. та декан факультету філології та масових комунікацій Безчотнікова С.В.

Директор наукової бібліотеки МДУ Шакула А.П. доповіла про забезпечення студентів університету навчальними підручниками з дисциплін фахової підготовки на 2017-2018 навчальний рік.

На засіданні була заслухана інформація першого проректора Булатової О.В. про перше засідання Координаційної ради з питань реалізації трьохстороннього договору між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, Маріупольським державним університетом і ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», яке відбулось 10.11.2017 р. у Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області, а також про розвиток внутрішньоуніверситетської нормативно-правової бази з питань академічної доброчесності.

Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. повідомила інформацію про посилення дисципліни та необхідність дотримання розкладу занять студентами.

Проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П. проінформував про роботу комісії з дотримання правил пожежної безпеки та недопустимість використання заборонених електроприладів.

Головний бухгалтер Дощік А.М. доповіла про сплату контрактів та проживання в гуртожитку.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 09.10.2017

9 жовтня відбулось чергове засідання ректорату.

Першим на засіданні було заслухано планове питання «Про результати перевірки звітної документації кафедр за 2016-2017 навчальний рік», доповідач – начальник навчального відділу Зіміна М.В.

Про результати роботи Центру «Донбас-Україна» звітував керівник Центру «Донбас-Україна» Кудлай В.О.

На засіданні була заслухана інформація головного спеціаліста управління контролю у сфері вищої освіти ДІНЗ України Дудкова Я. О. про роботу комісії Державної інспекції навчальних закладів України з позапланової виїзної перевірки Маріупольського державного університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 25.09.17

Першим на засіданні було заслухано планове питання «Про виконання рішень ректорату», доповідач – перший проректор Булатова О.В.

Про працевлаштування випускників 2017 року та перспективи працевлаштування випускників 2018 року звітувала начальник відділу з організації практик та працевлаштування випускників Сальнікова Н.В.

Перший проректор Булатова О.В. доповідала про результати перевірки документації спеціальності «Право» економіко-правового факультету.

У питаннях «Різне» ректор університету Балабанов К.В. звернув увагу присутніх на недопущенні фактів хабарництва та корупції в МДУ.

На засіданні була заслухана інформація проректора з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. про відвідування навчальних занять студентами університету на минулому тижні, необхідність складання семестрового розкладу навчальних занять.

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Трофименко М.В. повідомив інформацію про участь у роботі комісії ДІНЗ щодо перевірки приймальної кампанії та навчання іноземних студентів у харківських внз.

Проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П. проінформував про ремонтні роботи у гуртожитку університету та готовність навчальних корпусів університету до роботи в осінньо-зимовий період.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Засідання 28.08.17

28 серпня відбулось перше засідання ректорату.

Першим на засіданні ректорату було заслухано питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року».

Про готовність матеріально-технічної бази університету до 2017-2018 навчального року звітував проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П.

Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. доповідала про графік навчального процесу та в тому числі графік проведення практик в університеті.

На засіданні була заслухана інформація першого проректора Булатової О.В. про проведення загальних зборів та Конференції трудового колективу на початку навчального року.

Перший проректор також зауважила на необхідності активізації наукової діяльності викладачів університету.

Головний бухгалтер Дощік А.М. повідомила про оплату проживання у гуртожитку МДУ.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.Архів засідань ректорату