Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Середа, 24.01.2018, 03:42
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна Засідання ректоратуРеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал

 • Засідання ректорату  Засідання 18.12.17

  18 грудня відбулось чергове засідання ректорату.

  Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про соціальний захист працівників та студентів», доповідач – голова профкому Каріда О.І. Фахівець з виховної роботи у гуртожитку МДУ Бойкова Х.В. доповіла про організацію виховної роботи в студентському гуртожитку.

  Про результати науково-дослідної роботи факультету іноземних мов звітувала декан Павленко О.Г. Про результати роботи Школи педагогічної майстерності викладачів проінформувала керівник школи Косенко Ю.М.

  Т.в.о. начальника юридичного відділу Скриннік А.О. та начальник відділу кадрів Самаріна М.В. звітували про роботу у 2017 р. та напрями розвитку у 2018 р. юридичного відділу і відділу кадрів відповідно.

  Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. доповіла про результати виконання ректорських контрольних робіт та результати перевірки комплексів навчально- методичного забезпечення дисциплін.

  Про підсумки участі студентів МДУ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук та Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальних дисциплін і спеціальностей у 2016-2017 навчальному році доповіла перший проректор Булатова О.В.

  На засіданні була заслухана інформація відповідального секретаря приймальної комісії Демидової Ю.О. про особливості вступної кампанії у 2018 р.

  З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.  Засідання 13.11.17

  13 листопада відбулось чергове засідання ректорату.

  Першим на засіданні було заслухано та обговорено питання «Про надання платних послуг на факультетах МДУ», доповідач – начальник планово-фінансового відділу Кавецька О.В.

  Про результати науково-дослідної роботи історичного факультету і факультету філології та масових комунікацій звітували відповідно декан історичного факультету Лисак В.Ф. та декан факультету філології та масових комунікацій Безчотнікова С.В.

  Директор наукової бібліотеки МДУ Шакула А.П. доповіла про забезпечення студентів університету навчальними підручниками з дисциплін фахової підготовки на 2017-2018 навчальний рік.

  На засіданні була заслухана інформація першого проректора Булатової О.В. про перше засідання Координаційної ради з питань реалізації трьохстороннього договору між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, Маріупольським державним університетом і ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», яке відбулось 10.11.2017 р. у Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області, а також про розвиток внутрішньоуніверситетської нормативно-правової бази з питань академічної доброчесності.

  Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. повідомила інформацію про посилення дисципліни та необхідність дотримання розкладу занять студентами.

  Проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П. проінформував про роботу комісії з дотримання правил пожежної безпеки та недопустимість використання заборонених електроприладів.

  Головний бухгалтер Дощік А.М. доповіла про сплату контрактів та проживання в гуртожитку.

  З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.  Засідання 09.10.2017

  9 жовтня відбулось чергове засідання ректорату.

  Першим на засіданні було заслухано планове питання «Про результати перевірки звітної документації кафедр за 2016-2017 навчальний рік», доповідач – начальник навчального відділу Зіміна М.В.

  Про результати роботи Центру «Донбас-Україна» звітував керівник Центру «Донбас-Україна» Кудлай В.О.

  На засіданні була заслухана інформація головного спеціаліста управління контролю у сфері вищої освіти ДІНЗ України Дудкова Я. О. про роботу комісії Державної інспекції навчальних закладів України з позапланової виїзної перевірки Маріупольського державного університету.

  З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.  Засідання 25.09.17

  Першим на засіданні було заслухано планове питання «Про виконання рішень ректорату», доповідач – перший проректор Булатова О.В.

  Про працевлаштування випускників 2017 року та перспективи працевлаштування випускників 2018 року звітувала начальник відділу з організації практик та працевлаштування випускників Сальнікова Н.В.

  Перший проректор Булатова О.В. доповідала про результати перевірки документації спеціальності «Право» економіко-правового факультету.

  У питаннях «Різне» ректор університету Балабанов К.В. звернув увагу присутніх на недопущенні фактів хабарництва та корупції в МДУ.

  На засіданні була заслухана інформація проректора з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. про відвідування навчальних занять студентами університету на минулому тижні, необхідність складання семестрового розкладу навчальних занять.

  Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Трофименко М.В. повідомив інформацію про участь у роботі комісії ДІНЗ щодо перевірки приймальної кампанії та навчання іноземних студентів у харківських внз.

  Проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П. проінформував про ремонтні роботи у гуртожитку університету та готовність навчальних корпусів університету до роботи в осінньо-зимовий період.

  З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.  Засідання 28.08.17

  28 серпня відбулось перше засідання ректорату.

  Першим на засіданні ректорату було заслухано питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року».

  Про готовність матеріально-технічної бази університету до 2017-2018 навчального року звітував проректор з соціальних та організаційних питань Гаєвець С.П.

  Проректор з науково-педагогічної роботи Проценко О.Б. доповідала про графік навчального процесу та в тому числі графік проведення практик в університеті.

  На засіданні була заслухана інформація першого проректора Булатової О.В. про проведення загальних зборів та Конференції трудового колективу на початку навчального року.

  Перший проректор також зауважила на необхідності активізації наукової діяльності викладачів університету.

  Головний бухгалтер Дощік А.М. повідомила про оплату проживання у гуртожитку МДУ.

  З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Січень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com