Засідання стипендіальної комісії


Засідання 17.10.2022 р.

17 жовтня 2022 під головуванням ректора МДУ Миколи Трофименка відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних стипендій студентам університету 1-х курсів за результатами вступної кампанії та збільшення реєстрів стипендіатів 2-4-х курсів за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії 2021-2022 навч. року.

На засіданні були затверджені реєстри студентів 1-х курсів ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр», яким буде призначена академічна стипендія за підсумками вступної кампанії (усього 98 осіб).

Також було прийнято рішення щодо збільшення реєстрів стипендіатів 2-4 курсів, яким призначається стипендія за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії 2021-2022 навч. року (усього 426 осіб), та збільшення кількості стипендіатів-відмінників зі 141 особи до 218 осіб.Засідання 06.07.2022 р.

06 липня під головуванням ректора МДУ Миколи Трофименка відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії 2021-2022 навч. року.

Проректор з науково-педагогічної роботи (з питань діяльності навчально-наукового інституту управління) Валентина Токарєва, декани факультетів (грецької філології та перекладу Олена Педченко, історичного Вікторія Лисак, економіко-правового Роман Толпежніков, іноземних мов Ганна Трифонова, філології та масових комунікацій Світлана Безчотнікова) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах та в інституті.

На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія (усього 363 особи).

За результатами роботи комісії визначено 141 особа, яким буде призначена академічна стипендія у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були затверджені 15 претендентів на призначення іменних стипендій (імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр», Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, імені М. Грушевського, В. Чорновола).

Стипендіальною комісією було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 06.07.2020 р.

06 липня відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія (усього 357 осіб).

За результатами роботи комісії визначено 101 особу, яким буде призначена академічна стипендія у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були затверджені кандидатури на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр» та іменних академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені М.С. Грушевського, В.М.Чорновола.

Стипендіальною комісією було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.

На засіданні було прийнято рішення щодо виділення матеріального заохочення 126 кращим студентам університету за успіхи у навчанні, плідну науково-дослідну роботу, активну громадянську позицію.Засідання 07.02.2020 р.

07 лютого відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету за підсумками зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 навч. року.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія (усього 404 особи).

За результатами роботи комісії визначено 320 осіб, яким буде призначена академічна стипендія у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні. Членами стипендіальної комісії були затверджені 6 студентів на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр».

Стипендіальною комісією було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 11.09.2019 р.

11 вересня відбулося перше засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету в поточному навчальному році, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42 % до 45 % (рішення Вченої ради МДУ від 28.08.2019 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2018-2019 навчального року. Відповідно кількість студентів, які отримуватимуть стипендію, збільшилася з 291 до 312 осіб.

На засіданні було затверджено реєстри студентів І курсів ступеня бакалавра та магістра факультетів університету, яким призначається академічна стипендія на І семестр 2019-2020 навчального року на основі конкурсного бала, здобутого під час вступу до МДУ (усього 147 осіб).

Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 03.07.2019 р.

03 липня відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету за підсумками літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

На засіданні були затверджені реєстри студентів університету – усього 291 особа, яким буде призначена ординарна академічна стипендія у розмірі 1300 грн. на місяць.

За результатами роботи комісії визначено 237 осіб (що становить понад 80% з усіх студентів-стипендіатів), яким буде призначена академічна стипендія у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні (у розмірі 1892 грн. на місяць).

Членами стипендіальної комісії були затверджені кандидатури на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М.С.Грушевського, імені В.М. Чорновола, імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр». Слід зазначити, що у 2018-2019 н. р. іменними стипендіями були відзначені 23 студента.

Стипендіальною комісією було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 04.02.2019 р.

04 лютого відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена академічна стипендія (усього 395 осіб).

За результатами роботи комісії визначено 270 осіб, яким буде призначена академічна стипендія у підвищеному розмірі за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були затверджені кандидатури на призначення стипендій імені державних діячів першого українського уряду для студентів освітнього ступеня «Магістр».

Стипендіальною комісією було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 06.07.2018 р.

06 липня відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2017-2018 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена мінімальна академічна стипендія. За результатами роботи комісії визначено 12 осіб, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, імені діячів першого українського уряду.

На засіданні було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 28.02.2018 р.

28 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42% до 45% (рішення Вченої ради МДУ від 28.02.2018 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року. Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 02.02.2018 р.

02 лютого відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена мінімальна академічна стипендія. За результатами роботи комісії визначено 228 осіб, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М.С. Грушевського.

На засіданні було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 26.09.2017 р.

26 вересня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

На засіданні було затверджено реєстри студентів І курсів ступеня бакалавра та магістра факультетів університету, яким призначається академічна стипендія на І семестр 2017-2018 навчального року на основі конкурсного бала, здобутого під час вступу до МДУ (усього 159 осіб).

У зв’язку із затвердженням кошторису стипендіального фонду Університету на ІІ півріччя 2017 р. стипендіальною комісією було встановлено, що академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року призначатиметься студентам, що мають рейтинг навчальних досягнень 90 та вище балів, та відповідно було збільшено ліміти стипендіатів-відмінників з 12 до 212 осіб.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів, яким призначаються стипендії фонду П. Бумбураса для оплати навчання.

Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 04.09.2017 р.

4 вересня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42 % до 45 % (рішення Вченої ради МДУ від 29.08.2017 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року. Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 06.07.2017 р.

6 липня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах. Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким будуть призначені мінімальна академічна стипендія та стипендія за особливі успіхи у навчанні. Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 21.03.2017 р.

21 березня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому були розглянуті питання щодо призначення соціальних стипендій студентам університету.

Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 28.02.2017 р.

28 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому були розглянуті питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42 % до 45 % (рішення Вченої ради МДУ від 22 лютого 2017 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року. Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 06.02.2017 р.

6 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів філології та масових комунікацій, грецької філології, іноземних мов, історичного, економіко-правового проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах. Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким будуть призначені мінімальна академічна стипендія та стипендія за особливі успіхи у навчанні. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.