Засідання стипендіальної комісіїЗасідання 06.07.2018 р.

06 липня відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2017-2018 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена мінімальна академічна стипендія. За результатами роботи комісії визначено 12 осіб, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, імені діячів першого українського уряду.

На засіданні було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 28.02.2018 р.

28 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42% до 45% (рішення Вченої ради МДУ від 28.02.2018 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року. Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 02.02.2018 р.

02 лютого відбулось засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології та перекладу, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах.

Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками І семестру 2017-2018 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким буде призначена мінімальна академічна стипендія. За результатами роботи комісії визначено 228 осіб, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи у навчанні.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М.С. Грушевського.

На засіданні було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 26.09.2017 р.

26 вересня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

На засіданні було затверджено реєстри студентів І курсів ступеня бакалавра та магістра факультетів університету, яким призначається академічна стипендія на І семестр 2017-2018 навчального року на основі конкурсного бала, здобутого під час вступу до МДУ (усього 159 осіб).

У зв’язку із затвердженням кошторису стипендіального фонду Університету на ІІ півріччя 2017 р. стипендіальною комісією було встановлено, що академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року призначатиметься студентам, що мають рейтинг навчальних досягнень 90 та вище балів, та відповідно було збільшено ліміти стипендіатів-відмінників з 12 до 212 осіб.

Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів, яким призначаються стипендії фонду П. Бумбураса для оплати навчання.

Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 04.09.2017 р.

4 вересня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42 % до 45 % (рішення Вченої ради МДУ від 29.08.2017 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року. Також було прийнято позитивне рішення про подання справ претендентів на соціальні стипендії в органи соціального захисту населення.Засідання 06.07.2017 р.

6 липня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів МДУ (філології та масових комунікацій, грецької філології, іноземних мов, історичного, економіко-правового) проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах. Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким будуть призначені мінімальна академічна стипендія та стипендія за особливі успіхи у навчанні. Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 21.03.2017 р.

21 березня відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому були розглянуті питання щодо призначення соціальних стипендій студентам університету.

Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 28.02.2017 р.

28 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому були розглянуті питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

У зв’язку зі збільшенням загального ліміту стипендіатів з 42 % до 45 % (рішення Вченої ради МДУ від 22 лютого 2017 р.) на засіданні стипендіальної комісії були внесені зміни до реєстрів студентів факультетів, яким призначається академічна стипендія за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року. Членами стипендіальної комісії були схвалені кандидатури студентів на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.Засідання 06.02.2017 р.

6 лютого відбулося засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій студентам університету.

Декани факультетів філології та масових комунікацій, грецької філології, іноземних мов, історичного, економіко-правового проінформували стипендіальну комісію щодо роботи рейтингових комісій на факультетах. Для об’єктивного визначення реєстру осіб, яким призначатиметься академічна стипендія за підсумками І семестру 2016-2017 навчального року, було прийнято рішення взяти за основу загальні рейтинги факультетів. На засіданні були затверджені реєстри студентів університету, яким будуть призначені мінімальна академічна стипендія та стипендія за особливі успіхи у навчанні. Було прийнято позитивне рішення про призначення соціальних стипендій студентам, які мають на це право та включені до загальних рейтингів факультетів.