_________________________________________________________________________________________________________________

Навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників ЗВ
_____________________________________________________________________________________________________________________Шановні педагоги!

Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», Методичних рекомендацій для професійного розвитку науково-педагогічних працівників, затверджених наказом МОН України від 30.10.2020 № 1341, пропонує програму курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників. Сьогодні ви маєте можливість обрати навчання за вільною освітньою траєкторією. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту».

Основними видами підвищення кваліфікації є:
- навчання за програмою підвищення кваліфікації (у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо);
- стажування.

Стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників може бути організовано відповідно до чинного законодавства. Для цього необхідно заповнити Google форму для попередньої реєстрації.

За результатами навчання видається свідоцтво або сертифікат на відповідну кількість годин із зазначенням тем опрацьованих модулів. Через посилені протиепідемічні заходи весь навчальний процес курсів підвищення кваліфікації здійснюється в дистанційному режимі. Очні заходи будуть доступні для реєстрації в разі послаблення карантину та зняття відповідних обмежень.

Орієнтовна вартість одного слухача: дистанційне навчання 4 кредити ЄКТС (120 годин) - 1200 грн.

Перелік курсів підвищення кваліфікації для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО
1. «Розвиток професійної компетенції викладача ЗВО»

Стажування