_________________________________________________________________________________________________________________

Навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників ЗВ
_____________________________________________________________________________________________________________________Шановні педагоги!

Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», Методичних рекомендацій для професійного розвитку науково-педагогічних працівників, затверджених наказом МОН України від 30.10.2020 № 1341, пропонує програму курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників. Сьогодні ви маєте можливість обрати навчання за вільною освітньою траєкторією. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту».

Основними видами підвищення кваліфікації є:
- навчання за програмою підвищення кваліфікації (у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо);
- стажування.

Стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників може бути організовано відповідно до чинного законодавства. Для цього необхідно заповнити Google форму для попередньої реєстрації.

За результатами навчання видається свідоцтво або сертифікат на відповідну кількість годин із зазначенням тем опрацьованих модулів. Через посилені протиепідемічні заходи весь навчальний процес курсів підвищення кваліфікації здійснюється в дистанційному режимі. Очні заходи будуть доступні для реєстрації в разі послаблення карантину та зняття відповідних обмежень.

Курси для працівників ЗВО

Програма на 30 годин

10 осіб 20 осіб 30 осіб 40 осіб
Очні
950 грн.  850 грн. 750 грн. 650 грн.
Дистанційні
850 грн. 750 грн. 650 грн. 550 грн.


Публічний договір складається відповідно орієнтовної вартості послуг та терміну занять на початок навчання кожної групи

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
1. «Розвиток професійної компетенції викладача ЗВО»
2. Технології змішаного та дистанційного навчання з використанням Moodle

Перелік програм курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та працівників
Технології змішаного та дистанційного навчання з використанням Moodle

Стажування