Головна » 2016 » Грудень » 1 » 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
16:26
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня на великій перерві в актовій залі Маріупольського державного університету пройшов соціальний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Його мета підвищення обізнаності молоді про ВІЛ/СНІД, про методи профілактики та лікування хвороби, демонстрація солідарності з ВІЛ-позитивними.

Програма, організована Молодіжним центром і творчим активом МДУ, передбачала демонстрацію тематичних відеороликів, виконання вокальних і хореографічних номерів, які передавали атмосферу єднання перед обличчям хвороби. Також присутні на заході отримали листівки та брошури, у яких викладена детальна інформація щодо профілактики та лікування СНІДу, а також контакти відповідних центрів і служб, які займаються цим питанням у Маріуполі та в Україні. 

За підрахунками UNAIDS на сьогоднішній день кількість хворих на ВІЛ складає 78 мільйонів осіб. Щоб привернути увагу до цієї проблеми та скоординувати зусилля з метою протидії глобальному поширенню епідемії, був проголошений Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Про це нагадали ведучі соціального заходу у МДУ.

Відеозвернення Мішеля Сідібе – виконавчого директора UNAIDS, заступника Генерального секретаря ООН 

Читайте також: У МДУ провели низку заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів

 

Переглядів: 358 | Додав: Прес-центр