Головна » 2017 » Січень » 18

17 січня до Маріуполя прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон. У рамках візиту пані Посол і керівник економічного відділу Посольства Франції Вінсент Пренго завітали до Маріупольського державного університету, де зустрілися із керівництвом та викладачами вишу. В обговоренні питань розширення співпраці університету з Посольством і французькими партнерами взяли участь перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко, завідувач кафедри німецької та французької філології, ... Читати далі »

Просмотров: 965 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.01.2017


З 2012 року Турецькою Республікою щорічно надаються стипендії на навчання у вищих навчальних закладах Туреччини на рівнях «магістр» та «доктор», в рамках програми «Стипендії Туреччини». Турецькою Республікою відшкодовується плата за навчання, транспортні витрати (переліт в обидва боки), забезпечуються стипендії (магістрам – близько 300 дол., докторам – 400 дол.), медичне страхування та річні курси турецької мови (для тих, хто навчатиметься на відділеннях з турецькою мовою викладання). ... Читати далі »

Просмотров: 668 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.01.2017


 

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

- 40 стипендій за бакалаврськими та ма ... Читати далі »

Просмотров: 675 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.01.2017