Головна » 2017 » Лютий » 10

10 лютого у Маріупольському державному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам 2017 року. У цей день в актовій залі університету зібралися рідні та близькі випускників, їх наставники-педагоги, а також почесні гості МДУ.

У 2017 році дипломи магістрів отримали 180 випускників. З теплими словами напуття до молодого покоління звернувся ректор університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він нагадав, що нинішні випускники ... Читати далі »

Просмотров: 1218 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.02.2017


9 лютого у Маріупольському державному університеті відбулася презентація проекту зі створення настільної гри з історії Маріуполя. Студенти спеціальності «Історія», доцент Світлана Арабаджи і старший викладач кафедри історичних дисциплін В'ячеслав Забавін стали переможцями конкурсу малих грантів від «Маріупольського союзу молоді» за фінансової та технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Далі ініціативна група планує створити настільну історичну гру, в яку зможуть грати маріупольці від 11 до 100 років. Гра буде висвітлювати історію Маріуполя з кінця ХVІІІ століття по ... Читати далі »

Просмотров: 907 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.02.2017