Головна » 2017 » Лютий » 20

У Маріупольському державному університеті з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні пройшла зустріч студенської молодді із випускником МДУ, учасником Євромайдану, головним редактором "Громадського телебачення Приазов`я"  Іваном Синєпаловим. Він розповів про події того часу та наголосив, що у Маріуполі Євромайдан організували саме студенти нашого вишу.
Для студентів пройшов показ спецпроекту телеканала ІСТВ "Революція гідності". Памя’ть героїв Небесної сотні присутні вшанували хвилиною мовчання.
Щороку подібні заходи у МДУ проходять з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги ... Читати далі »

Просмотров: 684 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.02.2017


20 лютого Маріупольський державний університет відвідав заступник міністра закордонних справ Грецької Республіки Теренс Куік. Почесний гість прибув у супроводі Генерального консула Греції в Маріуполі Елені Гергопулу, голови Федерації грецьких товариств України Олександри Проценко-Пічаджи. Варто відзначити, що це вже не перший візит Пана Терренса Куіка у МДУ, він відвідував університет у 2005 році під час візиту заступника міністра закордонних справ Греції Панайотіса Скандалакіса в якості журналіста і ведучого популярної в Греції програми на загальнонаціональному каналі.

... Читати далі »

Просмотров: 1160 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.02.2017


18 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України, який проводиться щорічно під егідою Міністерства освіти і науки України.

У щорічних інтелектуальних змаганнях взяли участь учні 9 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, технікумів Маріуполя і Донецької обл ... Читати далі »

Просмотров: 689 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.02.2017