Головна » 2017 » Березень » 02

2 березня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч адміністрації вишу зі студентами, які проживають у гуртожитку МДУ. На зустрічі були присутні ректор Маріупольського держуніверситету, професор Костянтин Балабанов, проректори, декани та заступники деканів, головний бухгалтер та голова профкому.

Розпочавши зустріч, ректор зауважив, що керівництво університету відкрито до діалогу з молоддю і робить усе можливе, щоб створити комфортні умови для навчання студентів з інших міст України та з іноземних ... Читати далі »

Просмотров: 702 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.03.2017


З прийняттям нової редакції Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади України набули право самостійно приймати рішення про визнання іноземних документів про освіту. Організація цієї роботи у виші потребує певних знань і навичок, зокрема знання як українських, так і міжнародних нормативно-правових актів, міжнародних практик визнання, систем освіти різних країн світу.

Ці та інші знання та професійні навички вдосконалювала начальник відділу міжнародних зв’язків Маріупольського державного університету Лідія На ... Читати далі »

Просмотров: 569 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.03.2017