Головна » 2017 » Березень » 03

У рамках профорієнтаційної роботи серед військовослужбовців 3 березня представники приймальної комісії Маріупольського державного університету відвідали Донецький прикордонний загін Державної прикордонної служби України. Під час зустрічі співробітники МДУ розповіли про наявні спеціальності, роздали рекламні проспекти і залишили свою контактну інформацію на випадок виникнення додаткових питань.

Військові питали про особливості навчання в університеті, перспективи вступу на місця держзамовлення та умовами здобуття другої вищої ... Читати далі »

Просмотров: 784 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.03.2017


Сеульский національний університет (Південна Корея) надає президентську стипендію на осінній семестр для викладацького складу вищих навчальних закладів країн, що розвиваються. До подання заявок на стипендію запрошуються охочі отримати вчений ступінь у будь-якій галузі знань, водночас перевага надаватиметься заявникам, які проводять успішну викладацьку діяльність без вченого ступеня (PhD) в таких галузях як машинобудування, медицина, охорона здоров'я, дослідження в сфері розвитку, кореєзнавство.

... Читати далі »

Просмотров: 508 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.03.2017


Літня Академія Олімпії (Olympia Summer Academy) та Європейська Асоціація Міжнародних Досліджень (European International Studies Association) запрошують аспірантів, молодих вчених, спеціалістів-практиків до участі у серії освітніх семінарів на тему «Політика та міжнародні дослідження», які проходитимуть у період з 9 по 19 липня 2017 р. у грецькому місті Навпліо.

Цього року програма передбачає 6 тематичних модулів ... Читати далі »

Просмотров: 586 | Добавил: Прес-центр | Дата: 03.03.2017