Головна » 2017 » Березень » 21

14 березня студенти з I по IV курс спеціальності «Дошкільна освіта» звітували про завершення педагогічної практики в дошкільному навчальному закладі № 125. Керівником практики від кафедри дошкільної освіти була професор Юлія Косенко.

Упродовж трьох тижнів студенти були учасниками педагогічного процесу у дитячому садку, виконуючи програми своїх видів практики. Вони набували практичного досвіду роботи з дошкільниками різних вікових груп, проводили заняття, організовували дитяче дозвілля і навчалися майбутньої професії. ... Читати далі »

Просмотров: 728 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.03.2017


Минулого тижня студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Право» Маріупольського державного університету відвідали Центр надання адміністративних послуг. Екскурсія відбулася з ініціативи викладачів кафедри права та публічного адміністрування: професора Людмили Ніколенко і доцента Наталії Іванюти.

З роботою ЦНАП студентів познайомив випускник спеціальності «Правознавство» МДУ Костянтин Карцев, який зараз працює адміністратором Центру. Костянтин Карцев нагадав ... Читати далі »

Просмотров: 621 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.03.2017


Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності Еразмус+ у Янінському університеті (Греція). До участі у програмі запрошуються викладачі, магістранти та аспіранти Маріупольського державного університету, які бажають пройти стажування на базі кафедри філософії, педагогіки та психології факультету філософії Янінського університету.

Тривалість стажування: ... Читати далі »

Просмотров: 878 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.03.2017


20 березня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося спільне засідання студентських наукових товариств «Контент» і «Парадигма» на тему «Сучасна театральна культура Маріуполя: портрети, спогади, документи». Захід проходив у рамках Декади студентської науки. Його організаторами виступили викладачі, студенти й аспіранти кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ і колектив Наукової бібліотеки університету.

Під час засідання учасники обговорили проблеми ... Читати далі »

Просмотров: 719 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.03.2017