Головна » 2017 » Березень » 23

23 березня в Маріупольському державному університеті відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню 196-й річниці від дня проголошення незалежності Греції. За традицією святкування почалося з виносу прапорів, після чого зведений хор студентів університету виконав національні гімни Греції та України.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу, директор де ... Читати далі »

Просмотров: 1182 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.03.2017


22 березня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у змаганнях з настільного тенісу у рамках обласних фінальних змагань ІІ етапу ХІІІ Літньої Універсіади України. Спортивний захід проходив у Краматорську. Серед учасників були студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.  

3 місце у парному розряді серед чоловіків посіли магістрант спеціальності «Переклад (італійська)» Роман Чумак і студент IV курсу спеціальності «Мова і література (ро ... Читати далі »

Просмотров: 570 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.03.2017


22 березня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання студентського наукового товариства «Філософські студії», в якому прийняли участь студенти різних факультетів. Науковим керівником СНТ є кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії та соціології Ольга Цибулько.

Темою засідання було «Філософське осмислення поняття «любов». Саме члени наукового товариства виступили з ініціативою розгляду даної теми.  ... Читати далі »

Просмотров: 597 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.03.2017


Цього тижня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла публічна лекція завідувача кафедри педагогіки та освіти, доцента Леніни Задорожної-Княгницької на тему: «Освіта Донбасу: історія та сучасність». Лекцію відвідали студенти факультетів філології та масових комунікацій, новогрецької філології, іноземних мов.

Лекція, проведена у рамках плану заходів університету з відзначення 75-річчя Донецької області, розкрила перед студентами яскраву ретроспективу становлення та ро ... Читати далі »

Просмотров: 558 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.03.2017