Головна » 2017 » Березень » 28

24 березня у Маріупольському державному університеті відбулось святкування Міжнародного дня франкофонії, у якому взяли участь школярі, ліцеїсти та гімназисти, які вивчають французьку мову. Організатором святкової програми була кафедра німецької та французської філології.

Старшокласники змагалися у перекладі висловів і прозового твору у конкурсі «Стійкі вирази французької мови». Також була змога випробувати себе у конкурсі «Я – шеф-кухар!», де учні фільмували приготу ... Читати далі »

Просмотров: 525 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.03.2017


Березень видався багатим на студентські наукові досягнення. Низку дипломів привезли студенти спеціальності «Менеджмент» Маріупольського державного університету за підсумками участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур конкурсу за напрямком «Менеджмент», у якому 2 місце посіла студентка 4 курсу ОКР «Бакалавр» Аліна Козицька, а 3 місце – студент О ... Читати далі »

Просмотров: 888 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.03.2017


Міністерство закордонних справ Італійської Республіки надає гранти на навчання в Італії на 2017/2018 навчальний рік для українських студентів, аспірантів, науковців та викладачів. Сума щомісячної стипендії становить 820 євро і включає також медичну страховку. 

Стипендії надаються на період від 1 до 9 місяців для наступних видів діяльності: 

Просмотров: 578 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.03.2017


24 березня вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету. Свою кваліфікацію підвищили 31 вчитель англійської мови і 46 вчителів  української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Навчання вчителів англійської відбувалося за короткостроковою програмою «Формування методичної компетентності вчителя іноземних мов&raq ... Читати далі »

Просмотров: 794 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.03.2017