Головна » 2017 » Березень » 29

29 березня Маріупольський державний університет відвідав керівник представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі Тер'є Шолсвік. Пан Шолсвік зустрівся з ректором МДУ, професором, Почесним Генеральним консулом Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтином Балабановим і проректором з міжнародних звязків, професором Миколою Трофименком. Костянтин Балабанов розповів гостям про університет, його активну міжнародну та громадську діяльність, про діалогові заходи, проведені на базі вишу з ініціативи Організації з безпеки та співробітництва у Європі. Обговорювалася також ситуація, яка склалася у Маріу ... Читати далі »

Просмотров: 538 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2017


29 березня на педагогічній раді у дошкільному навчальному закладі № 156 «Дельфінятко» обговорили підсумки практики студентів 1-4 курсів спеціальності «Дошкільна освіта» Маріупольського державного університету. В обговоренні взяли участь завідувачка дитячого садку Регіна Андрієвська-Герланець, методист Тетяна Потапова, керівник практики від кафедри дошкільної освіти, професор Юлія Косенко, вихователі та самі практиканти. Педагоги-наставники відзначили високий рівень теоретичної підготовки студентів, їх активну участь у роботі з дітьми, велике прагнення оволодівати педагогічними уміння, відповідальні ... Читати далі »

Просмотров: 706 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2017


27 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшли науково-методичні семінари-тренінги для вчителів англійської, німецької та французької мов шкіл міста. 

На практичних заняттях учасники розглянули такі теми: «Використання пісень в навчальному процесі з німецької мови», «Формування лінгвокраїнознавчої компетенції учнів у французькій мові» та «Сучасні  прийоми навчання лексики англійської мови»< ... Читати далі »

Просмотров: 638 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2017


30-31 березня щоденна всеукраїнська газета «День» проводитиме серію культурно-просвітницьких заходів у рамках проекту «Дні «Дня» у Маріуполі».

30 березня о 18:30 у «Вільному просторі «Халабуда» (вул. Нільсена, 60) запланована зустріч-дискусія з провідними журналістами «Дня»: Валентином Торбою, автором книги «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська»,  та Марією Прокопенко. До участі запрошуються громадські активісти, воло ... Читати далі »

Просмотров: 574 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.03.2017