Головна » 2017 » Березень » 30

30 березня на базі Італійського культурного центру Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл «Сучасні технології навчання іноземної мови в закладах освіти». До діалогу були запрошені представники Маріупольського науково-методичного центру, вчителі загальноосвітніх шкіл міста, викладачі і студенти факультетів грецької філології та іноземних мов.

Ініціатором та організатором зустрічі виступила кафедра італійської філології та перекладу МДУ, викладачі якої мають багатий досвід у викладанні італійсько ... Читати далі »

Просмотров: 896 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.03.2017


Програма професійних стипендій (The Professional Fellows Program) надає перспективним молодим фахівцям з усього світу можливість отримати практичний досвід під впливом уряду Сполучених Штатів Америки. Програма спонсорується Державним департаментом США, Бюро з питань освіти і культури й адмініструється Американськими радами з міжнародної освіти у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові, Туреччині та Україні.

Цілі программи стажування PFP:

Просмотров: 497 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.03.2017


Минулого тижня у Маріуполі відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів, яку проводила директор департаменту освіти Маріупольської міської ради Світлана Добровольська. З-поміж інших питань на нараді обговорювали співпрацю кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університета з дошкільними навчальними закладами міста. З інформацією з цього питання за дорученням кафедри виступила професор Юлія Косенко. Вона подякувала педагогам за багаторічну співпрацю (а це більше 20 років), яка спрямована насамперед на забезпечення дошкільних закладів педагогічними кадрами.

... Читати далі »

Просмотров: 775 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.03.2017