Головна » 2017 » Квітень » 04

4 квітня з ініціативи Координаційного офісу з питань освіти при Генеральному консульстві Греції в Маріуполі Маріупольський державний університет відвідав засновник та голова координаційного комітету Міжнародного товариства друзів Нікоса Казандзакіса Георгіос Стасінакіс. Почесний гість прибув у супроводі Генерального консула Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу і голови Координаційного центру з питань освіти Хриси Тамісоглу.

Екскурсію ... Читати далі »

Просмотров: 764 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.04.2017


Міжнародна громадська організація "Основи свободи", Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі, Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен запрошують молодь з України віком 18-20 років подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному проекті "Історія починається в родині...".

Проект складається з трьох однотижневи ... Читати далі »

Просмотров: 739 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.04.2017


29-30 березня на базі Інформаційного центру ЄС при Львівському національному університеті імені Івана Франка проходила щорічна зустріч координаторів інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні. На зустріч були запрошені 20 координаторів центрів із Києва, Дніпра, Луцька, Тернополя, Херсона, Одеси, Івана-Франківська, Маріуполя, Чернівців, Сум, Вінниці, Острога, Ужгорода, Білої Церкви, Харкова та Чернігова. Інфоцентр ЄС при Маріупольському державному університеті представляла старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима

... Читати далі »

Просмотров: 657 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.04.2017