Головна » 2017 » Квітень » 05

5 квітня в актовій залі Маріупольського державного університету відбулось урочисте святкування ювілею доктора соціологічних наук, професора, завідувача кафедри філософії та соціології Богдана Слющинського.

Богдан Васильович відомий у Маріуполі та за його межами завдяки своїй активній науково-педагогічній, творчій та громадській діяльності. Він здобув визнання у широких колах української громадськості як соціолог, викладач, поет, письменник та композитор. Майже 15 років ювіляр працює у МДУ. 

... Читати далі »

Просмотров: 1082 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.04.2017


5-6 квітня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету проходив Міжнародний науковий семінар «Лексико-граматичні інновації в слов’янських і неслов’янських мовах: типологія, функції». Науковий захід такого формату вже другий рік поспіль організовує кафедра української філології МДУ. 

Цього разу семінар об’єднав науковців з 11 провідних вишів України. Географія учасників охоплювала Київську, Харківську, Одеську, Тернопільську, Черкаську, Вінницьку, Донец ... Читати далі »

Просмотров: 786 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.04.2017


Уряд Словацької Республіки у межах офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) надає стипендії громадянам України на навчання у 2017/2018 академічному році у вищих навчальних закладах Словаччини.

Заявки на отримання стипендії подаються в електронній формі. Для подання електронної заявки аплікант повинен зареєструвати на ... Читати далі »

Просмотров: 536 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.04.2017