Головна » 2017 » Квітень » 06

Представництво ЄС оголошує прийом відеоробіт для конкурсу у рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України»

Знімайте відео до трьох хвилин на тему важливості енергосбереження та вигравайте призи. Ви можете обрати одну з двох категорій, враховуючи особистий досвід у створенні відеороликів: «Аматор»  ... Читати далі »

Просмотров: 536 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.04.2017


5 квітня у рамках Днів Казандзакіса у грецькому культурному центрі «Меотида» відбувся культурно-просвітницький захід «Творчість Нікоса Казандзакіса очима студентів». Організатором виступила кафедра грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету за підтримки Офісу координатора освіти при Генеральному консульстві Грецької Республіки в Маріуполі.

На відкритті культурного заходу присутніх привітали Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу і голова Маріуп ... Читати далі »

Просмотров: 765 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.04.2017


Кафедрою теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету було проведено низку заходів з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Донецької області за темою «Донбас – мультикультурний регіон».

Зокрема, в.о. завідувача кафедри Марією Смирновою було організовано тематичний урок з практики перекладу, присвячений співпраці Донбасу з урядом Японії, який наразі допомагає Донецькому регіону у відновленні інфраструктури та налагодженню миру на Сході України. Марія Смирнова підготувала ... Читати далі »

Просмотров: 793 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.04.2017


Студентки МДУ Анастасія Сачли, Анастасія Пандази, Олександра Воротілова та Анастасія Комирная  взяли участь у навчальній програмі «Соціальний колайдер», підсумком якої стала дводенна поїздка до столиці України.

«Соціальний колайдер» – це навчальна програма від громадської організації «Дивовижні», яка у лютому-березні 2017 році пройшла у Маріуполі та Сєвєродонецьку. Програма спрямована на позитивні зміни в суспільстві, тому учасники через практику, спілкування з експер ... Читати далі »

Просмотров: 564 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.04.2017


У рамках вивчення дисципліни «Історичне краєзнавство» студенти третього курсу спеціальності «Історія» Маріупольського державного університету під керівніцтвом доцента кафедри історічних дисциплін Світлани Арабаджи відвідали Старокримський етнографічний музей.

Старокримський етнографічний музей нараховує понад 1000 експонатів, частині з яких вже близько двохсот років. Оглядову екскурсію провела вчителька вищої категорії спеціалізованої школи № 46 Галин ... Читати далі »

Просмотров: 647 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.04.2017