Головна » 2017 » Квітень » 07

7 квітня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету пройшов IV Відкритий турнір з туризму серед школярів міста Маріуполя. Його організатором традиційно виступає кафедра менеджменту. Мета турніру - популяризація туризму, туристичної науки і здорового способу життя серед учнівської молоді. Ведучим інтелектуального змагання був доцент кафедри менеджменту МДУ Федір Перепадя.

Цього року у турнірі взяли участь 10 команд, які представляють навчальні заклади Маріуполя. На початку захо ... Читати далі »

Просмотров: 635 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.04.2017


5 квітня у залі Колегії Міністерства освіти і науки України відбулась нарада керівників освітніх центрів «Донбас – Україна» щодо організації роботи під час вступної кампанії 2017 року з особами, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції. Нараду проводили директор департаменту вищої освіти Олег Шаров та завідувач сектору переміщених ВНЗ департаменту вищої освіти Світлана Кретович. Зустріч розпочалась з обговорення ... Читати далі »

Просмотров: 495 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.04.2017


Маріупольський державний університет виступає за дотримання принципів академічної доброчесності з метою підвищення якості освіти і наукових досліджень. Саме тому прийнято рішення про обов’язкове використання сервісу з перевірки робіт здобувачів вищої освіти на плагіат – Unplag.

Unplag – це сервіс з перевірки робіт на плагіат, створений українськими розробниками у 2014 році. Він може використовуватись як окрема програма онлайн, а також інтегруватися з навчальними системами (LMS-Learning Management Systems, як Moodle, Canvas, ... Читати далі »

Просмотров: 687 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.04.2017


В прес-клубі кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету зі студентами спеціальностей "Журналістика" і "Реклама та зв'язки з громадськістю" зустрівся ведучий программ «Київ-Донбас», «Хроніки Донбаса» «Громадського радіо» Григорій Пирлiк.

... Читати далі »

Просмотров: 607 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.04.2017