Головна » 2017 » Квітень » 10

8 квітня студенти IV курсу спеціальності «Правознавство» Маріупольського державного університету Анастасія Арапова та Владислав Пістолюк під керівництвом доцента кафедри права та публічного адміністрування Наталії Іванюти взяли участь у ІІ Всеукраїнському дебатному турнірі з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови», який проходив у Вінниці. Організатором турніру виступив юридичний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса спільно з Апеляційним судом Вінницької області та Національною асоціацією адвокатів України. ... Читати далі »

Просмотров: 823 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.04.2017


Минулого тижня на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №46 п.Старий Крим відбулося відкриття XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови, історії Греції і греків України, грецької художньої творчості. В Олімпіаді взяли участь понад 400 дітей з Маріуполя, Києва, Одеси, Запоріжжя, Краматорська, Волновахи, Сартани, Старого Криму, а також з сільських районів Донецької області. Організатором заходу виступила Федерація грецьких товариств України за фінансової підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».

... Читати далі »

Просмотров: 770 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.04.2017


У Дніпровському національному університеті імені О. Гончара 5-6 квітня  відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю». Захистити честь своїх університетів зібрались понад 70 учасників.

Маріупольський державний університет представляли студентки спеціальності "Журналістика"  ОС "Магістр" Ольга Соколюк та Іванна Кащишин< ... Читати далі »

Просмотров: 579 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.04.2017