Головна » 2017 » Квітень » 18

Минулої п’ятниці кафедра німецької та французької філології Маріупольського державного університета спільно з вчителями та школярами загальноосвітніх шкіл № 26, 29 та гімназії №2 провели захід присвячений німецьким святам, таким як, Пасха, Різдво, Карнавал. Учасники  заходу не тільки обговорили традиції, але й змогли відчути атмосферу німецьких свят.

Студенти 3 та 4 курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» підготували танцювальний майстер-клас та вікторину з питаннями щодо традицій німецькомовних країн. Учні зал ... Читати далі »

Просмотров: 673 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.04.2017


Минулого тижня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». 

До участі в ІІ етапі були запрошені студенти, які стали переможцями І етапу Олімпіади у МДУ, а саме студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» Анастасія Арапова, Анастасія Русаневич та студентка 3 курсу Вікторія Орлова. Науковими керівниками учасників олімпіади бу ... Читати далі »

Просмотров: 693 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.04.2017


За інформацією сайту Міністерства науки і освіти України Афінський національний університет імені Каподистрії запрошує дипломованих спеціалістів суспільних та гуманітарних наук до участі у Програмі післядипломного навчання з досліджень Південно-Східної Європи (Postgraduate Programme in Southeast European Studies).

Програма розрахована на один рік та є повністю англомовною. Метою курсу є вивчення суспільних, політичних та економічних особливостей Південно-Східної Європи.  

... Читати далі »

Просмотров: 792 | Добавил: Прес-центр | Дата: 18.04.2017