Головна » 2017 » Квітень » 19

19 квітня в Грецькому культурному центрі «Меотида» відбулося відкриття виставки «Життя та творчість Григоріоса Ксенопулоса», присвяченої 150-річчю від дня народження видатного грецького письменника. Захід проведений у рамках ΧVІ Всеукраїнської студентської олімпіади з новогрецької мови та літератури.

На відкритті експозиції були запрошені голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні, викладачі та студенти факультету грецької філології МДУ, представники грецької громади Маріуполя. ... Читати далі »

Просмотров: 660 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.04.2017


19 квітня у Музеї історії та археології Маріупольського державного університету відбулося відкриття виставки «Друга світова війна у документах, нагородах та відзнаках».

Перегляд експозиції супроводжувався лекцією маріупольського краєзнавця і колекціонера Романа Широкова. Саме він надав матеріали для виставки, присвяченої подіям 1939-1945 років. Більша частина експонатів Роману Широкову дісталася від дідуся, решту збирав протягом чотирьох років. У Музеї МДУ представлено більше 700 експонатів.

... Читати далі »

Просмотров: 628 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.04.2017