Головна » 2017 » Квітень » 20

20 квітня у Маріупольському державному університеті відбулася урочисте присвоєння звання Почесного професора МДУ директору Фонду «Анастасіос Г. Левендіс», професору Хараламбос Бакірдзісу. Візит зарубіжного гостя був приурочений до проведення II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з новогрецької мови та літератури, яка традиційно проходить на базі Маріупольського держуніверситету під егідою Міністерства освіти і науки України.

У МДУ доброго друга університету тепло привітав ректор МДУ, член-корес ... Читати далі »

Просмотров: 1245 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.04.2017


Маріупольський державний університет продовжує співпрацю з Британською Радою, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) в контексті сприяння реформуванню вищої освіти України та розвитку лідерського потенціалу українських вищів. 

Перший етап з підготовки майбутніх лідерів відбувся у Києві. МДУ представила старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима ... Читати далі »

Просмотров: 669 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.04.2017


19 квітня у Міському центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді відбувся урочистий захід «Сузір’я науки – 2017»Його метою було відзначення талановитих дітей, які досягли високих результатів у Всеукраїнському конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України. Захід покликаний заохочувати не тільки юних учених, а й їх наставників.

Цього дня н ... Читати далі »

Просмотров: 744 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.04.2017