Головна » 2017 » Квітень » 25

25 квітня в актовій залі Маріупольського державного університету відбулась лекція кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри теорії і методики середньої освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського (м. Кропивницький) Юрій Митрофаненко. Відкрила зустріч перший проректор МДУ Олена Булатова. Вона привітала гостей та присутніх і відзначила важливість патріотичного виховання молоді у сучасних умовах.

... Читати далі »

Просмотров: 872 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.04.2017


Протягом п'яти років проведення олімпіади з документознавства (2012-2016) маріупольські студенти неодноразово ставали призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. Двічі вони здобували «срібло», один раз ставали бронзовими призерами.

У 2017 році ця славна традиція продовжилась. За підсумками ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» на базі Одеського н ... Читати далі »

Просмотров: 763 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.04.2017


24 квітня на факультеті філології та масових комунікацій МДУ відбулося урочисте засідання СНТ «ПереКЛАДач», яке було присвячено нагородженню переможців ХІІІ конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач». Крім того, у рамках урочистого засідання завідувач сектором культурно-просвітницької діяльності наукової бібліотеки МДУ Доріна Дунук виступила з короткою доповіддю про цікаві факти з перекладацької діяльності.

... Читати далі »

Просмотров: 1045 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.04.2017