Головна » 2017 » Квітень » 27

27 квітня кафедра італійської філології та перекладу Маріупольського державного університету відзначила свій перший ювілей. Вона була створена у 2012 році, незабаром після відкриття нової перспективної спеціальності «Мова та література (італійська)». Цій події передувала велика робота: італійський викладається у вищому навчальному закладі з 2003 року – спочатку як факультатив, потім як друга і третя іноземна мова.

Сьогодні кафедра італійської філології та перекладу МДУ під керівництвом кандидата наук, доцента Ганни Триф ... Читати далі »

Просмотров: 1177 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.04.2017


27 квітня у Маріупольському державному університеті відбулася презентація перекладу поеми-романса «Еротокрит».

«Еротокрит» — перший класичний твір новогрецькою мовою, який з’явився в епоху венеціанського панування в середині XVII ст. Найбільша цінність цього твору – народна, чиста мова, звільнена від архаїзмів. Поема складається із 10 тисяч римованих строф-п'ятнадцатискладів, відомих також як «політична строфа».

... Читати далі »

Просмотров: 841 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.04.2017


26 квітня у Нікольському районному будинку культури було проведено Ярмарок професій для учнівської молоді. Організатор заходу - Нікольський районний центр зайнятості. Вони залучили учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району, які мали змогу ознайомитись з особливостями підготовки вступників та організацією навчання у маріупольських ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, зокрема, у Маріупольському державному університеті. 

Співробітники п ... Читати далі »

Просмотров: 804 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.04.2017