Головна » 2017 » Квітень » 28

Шановні співгромадяни, маріупольці, викладачі, співробітники та студенти МДУ!

Колектив Маріупольського державного університету звертає увагу на недопустимість і неприйнятність будь-яких проявів дискримінації людини за расою, кольором шкіри, національним чи соціальним походженням тощо. Маріуполь – багатонаціональне європейське місто, що стоїть на засадах рівності, демократії й взаємоповаги.

... Читати далі »

Просмотров: 860 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.04.2017


28 квітня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету у рамках книжкового марафону «AzBOOKa/ Азовська книга», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Не будь байдужим», відбулася лекція доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України Лариси Масенко «Мова і національна свідомість: збіжність чи суперечність?»

Лекцію відвідали вчителя маріупольських шкіл, викладачі й студенти з каф ... Читати далі »

Просмотров: 790 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.04.2017


Шановні викладачі, студенти та співробітники університету!

Звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом систематично з’являються намагання дестабілізувати ситуацію на всій території Донецької області, особливо у населених пунктах поблизу лінії розмежування.

... Читати далі »

Просмотров: 802 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.04.2017


28 квітня кафедра математичних методів та системного аналізу Маріупольського державного університету провела в інтернет-режимі ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теоретичні та прикладні аспекти використання математичних методів та інформаційних технологій у науці, освіті, економіці, виробництві». Робота була спрямована на обговорення проблем та узагальнення досвіду застосування математичних методів та інформаційних технологій у навчальному процесі, науці, економіці, виробництві.

... Читати далі »

Просмотров: 746 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.04.2017


Більш, ніж рік тому, було створено англійський театр "The black box theatre" на базі кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету. Керівник гуртка, асистент кафедри Яна Панова зібрала найталановитіших студентів спеціальностей «Переклад (англійська)», «Переклад (італійська)», «Міжнародні відносини», «Міжнародна економіка». Найголовнішим критерієм для відбору було наявність акторських здібностей, добре володіння англійською мовою та пр ... Читати далі »

Просмотров: 884 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.04.2017