Головна » 2017 » Травень » 11

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету провела інтерактивний урок з практики для студентів-третьокурсників. 

В. о. завідувача кафедри Марія Смирнова організувала похід до Маріупольського краєзнавчого музею, де студенти спеціальності «Переклад (англійська)» познайомилися з експозицією «Край у роки Другої світової війни». 

... Читати далі »

Просмотров: 701 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.05.2017


Збірна Маріупольського державного університету з міні-футболу наприкінці квітня взяла участь у змаганнях за «Кубок Єдності 2017». Вже втрете змагання проходять у Вінниці співорганізаторами якого є Донецький національний університет імені Василя Стуса та Вінницька обласна державна адміністрація за підтримки народного депутата України Олексія Порошенка та Федерації Футболу України.

У Кубку взяли участь ... Читати далі »

Просмотров: 609 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.05.2017


Школа державної політики та управління Корейського інституту розвитку (KDI School of Public Policy and Management) пропонує повні та часткові стипендії на 2017-2018 навчальний рік за програмами Master of Public Policy (MPP) та Master of Development Policy (MDP).

Згаданий навчальний заклад був заснований як освітній підрозділ Корейського інституту розвитку, який протягом останніх 40 років є провідним науковим закладом у галузі с ... Читати далі »

Просмотров: 516 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.05.2017