Головна » 2017 » Травень » 12

11 травня у Маріупольському державному університеті відбулись історичні читання, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги у Другій світовій війні над нацистською Німеччиною. Організатором заходу виступила кафедра історичних дисциплін. Історичні читання відкрив завідувач кафедри Володимир Романцов.

З докладами про події Другої світової війни в Україні виступили студенти 3 курсу Вікторія Орос, Анастасіїя Пандазі, Антон Самойленко, Володимир Шаргородський. На завершенні іс ... Читати далі »

Просмотров: 683 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.05.2017


12 травня на кафедрі німецької та французької філології Маріупольського державного університету відбувся семінар «Технологія створення дистанційного курсу» під керівництвом старшого викладача кафедри Світлани Ганжело. Метою семінару було вдосконалення навичок створення власних навчальних курсів з використанням платформи Moodle.

Викладачі кафедри отримали інформацію щодо використання навчального порталу Маріупольського державного університету (платформи Moodle) для організації дистанційного навчання т ... Читати далі »

Просмотров: 751 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.05.2017


12 травня у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття XIII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: життєдіяльність особистості в умовах сучасного міста». Ініціаторами проведення конференції виступили Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, кафедра практичної психології МДУ за підтримки громадської організації «Товариство незалежних експертів» і Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

... Читати далі »

Просмотров: 795 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.05.2017


Відділ міжнародних зв'язків Маріупольського державного університету інформує про набір групи на мовні курси італійської в Університеті для іноземців м. Реджо Калабрія (Італія) в літній період з липня по вересень. Під час стажування студенти зможуть відправитися в екскурсійні поїздки для ознайомлення з культурою Італії.

... Читати далі »

Просмотров: 623 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.05.2017