Головна » 2017 » Травень » 15

12 травня на базі Фонду розвитку Маріуполя відбувся семінар, організований Маріупольським державним університетом спільно з Маріупольською міською радою для представників комітетів самоорганізації населення. У семінару взяли участь співробітники органів місцевого самоврядування і викладачі кафедри права та публічного адміністрування МДУ.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма. Він відзначив важливість взаємодії науки та практики задля підвищення ефективності ді ... Читати далі »

Просмотров: 642 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.05.2017


Представництво Європейського Союзу в Україні та Інформаційний центр ЄС у Маріуполі запрошують на «День кар’єри», який відбудеться 24 травня о 10:00 у Маріупольському державному університеті за адресою: пр. Будівельників, 129а, ауд. 104а.

У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів. Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінг для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання, а також дізнатися про можливості безкоштовного навча ... Читати далі »

Просмотров: 864 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.05.2017


Минулого тижня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся методичний семінар «Розробка дистанційного курсу навчання на платформі Moodle» під керівництвом старшого викладача кафедри російської філології та перекладу Марини Белли.

В ході семінару викладачі познайомилися з інтерфейсом навчального порталу, настройками профілю, навігацією. А також був представлений розроблений курс і розглянуті особливості проектування та створення дистанційного курсу н ... Читати далі »

Просмотров: 580 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.05.2017