Головна » 2017 » Травень » 19

19 травня у Маріупольському державному університеті відбулася церемонія нагородження переможців III Конкурсу художнього перекладу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів міста Маріуполя. Організаторами конкурсу виступили кафедра англійської філології і кафедра німецької та французької філології факультету іноземних мов МДУ.

У конкурсі взяли участь 108 учнів шкіл міста, на якому було представлено 126 робіт у номінаціях «Переклад прозового тексту» та «Переклад вірша» з англій ... Читати далі »

Просмотров: 578 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.05.2017


23 травня о 12-00 на факультеті філології та масових комунікацій в Центрі українознавчих студій в межах щорічного Етнофестивалю (23-24 травня) відбудеться лекція-презентація та майстер-клас «Лялька-мотанка». Усі бажаючі зможуть послухати про традиції цього народного мистецтва, почути розповідь про ляльок весняного циклу: Птаху-Радість, Веснянку. Вербницю, Великодню Голубку, а також спробувати свої сили, створивши власну ляльку.

Керівник Центру, доцент кафедри української філології Олена Євмененко доп ... Читати далі »

Просмотров: 710 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.05.2017


Маріупольський державний університет відвідала делегація з острова Кітнос на чолі з його мером Стаматьйосом Гардерісом у супроводі заступника міського голови Георгіуса Іліу, секретаря міської ради Константіноса Філіпайоса та Голови Асоціації жителів Китноса Антоніуса Кокіасменоса.

За доброю традицією гостя студенти вишу зустріли хлібом-сіллю. В ході екскурсії по університету ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов ... Читати далі »

Просмотров: 509 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.05.2017


17 травня викладачі кафедри англійської філології Маріупольського державного університету взяли участь у семінарі з освоєння Moodle під керівництвом заступника декана факультету іноземних мов Максима Стьопіна.

Moodle – платформа, на якій відбувається створення дистанційних курсів для студентів. Метою семінару є допомогти викладачам освоїтися у середовищі Moodle та вдосконалити навички створення навчальних курсів.

... Читати далі »

Просмотров: 763 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.05.2017


17 травня на базі Маріупольського міського ліцею відбувся майстер-клас «PR-менеджер – професія правильна» доктора педагогічних наук, професора, засновника «Академії PR» Тетяни Іванової. Учні 9 та 10 класів міського ліцею мали змогу познайомитися зі світом паблік рілейшнз та пізнати тонкощі цієї професії.

Тетяна Іванова розповіла старшокласникам про те, хто такий фахівець в галузі зв’язків з громадськістю, які напрямки PR-діяльності існують та розкрила деякі секрети у ... Читати далі »

Просмотров: 645 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.05.2017