Головна » 2017 » Травень » 22

20 та 21 травня у Маріуполі проходив фестиваль «Дні Європи у Маріуполі». Його організатором традиційно виступають студенти Маріупольського державного університету, які входять до складу молодіжної громадської організації «Ліга політологів-міжнародників "Дипкорпус"» за підтримки Маріупольської міської ради.

Яскраву та насичену програму фестивалю розпочав квест «MRPL-Quest на честь Дня Європи», до якого долучилися всі охочі маріупольці. Також у рамках Днів Європи студе ... Читати далі »

Просмотров: 805 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.05.2017


19 травня в Одесі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Основні новели проекту Господарського процесуального кодексу України та перспективи їх застосування в судовій практиці». Маріупольський державний університет представляла професор кафедри публічного права та адміністрування Людмила Ніколенко. Конференція проходила за ініціативою Асоціації суддів господарських судів України 

Метою конференції було обговорення, у межах проведення масштабної судової реформи, проекту Господарського процесуального кодексу України, ви ... Читати далі »

Просмотров: 843 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.05.2017


З нагоди Фестивалю науки з 19 по 22 травня у Маріупольського державному університету пройшли відкриті лекції професора Джанфранко Тамбуреллі — керівника команди Інституту міжнародних правових досліджень Національної дослідницької ради.

У п’ятницю студенти спеціальностей «Правознавство» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» прослухали лекцію «Сучасні тенденції в галузі міжнародного права навколишнього середовища» англійською ... Читати далі »

Просмотров: 776 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.05.2017


22 травня у читальному залі факультету іноземних мов Маріупольського державного університету відкрилась виставка наукових праць викладачів та студентів ФІМ.

 

Серед робіт представлені колективні та одноосібні монографії кафедр, фондові лекції, мі ... Читати далі »

Просмотров: 654 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.05.2017


Указом Президента України про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки від 18 травня 2017 року першому проректору Маріупольського державного університету, доктору економічних наук, професору Олені Булатовій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»

Таким чином на державному рівні відзначений вагомий особистий внесок Олени Валеріївни у розвиток ... Читати далі »

Просмотров: 1322 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.05.2017