Головна » 2017 » Травень » 23

23 травня на базі Музею історії та археології Маріупольського державного університету відбулось відкриття виставки військово-історичної мініатюри з колекції доцента кафедри культурології та інформаційної діяльності Юрія Рябухи.

Серед фігур – грецькі гопліти, та римські легіонери, македонські фалангіти та ... Читати далі »

Просмотров: 673 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.05.2017


23 травня на базі Музею історії та археології Маріупольського державного університету в рамках Фестивалю науки відбулося засідання археологічного студентського наукового товариства.

В ході засідання студенти провели реставрацію та реконструкцію керамічного посуду доби античності (амфори), камеральну обробку археологічних матеріалів, здобутих під час проведення археологічної практики. Також учасники засідання виготовляли стріли для лука доби мезоліту-неоліту, які займуть своє місце у постійно діючій експозиції Музею МДУ.

... Читати далі »

Просмотров: 656 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.05.2017


В рамках угоди про співпрацю між Маріупольським державним університетом та Департаментом освіти Маріупольської міської ради в школах міста реалізується проект «Літні мовні табори». 

Серед прогнозованих результатів реалізації проекту є підвищений рівень готовності студентів до професійної діяльності. Задля досягнення заявленої мети до роботи «Школи волонтера» залучилися студенти 3-го курсу факультету іноземних мов МДУ, наставниками яких стануть провідні викладачі факультету та загальноосвітніх навчаль ... Читати далі »

Просмотров: 660 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.05.2017


24 травня у Маріупольському державному університеті відбудеться дискусійний клуб Представництва Європейського Союзу в Україні «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» . 

Спікерами виступатимуть радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко, голова Виконавчого комітету Маріупольської міської ради Олександр Кочурин, менеджер ІТ-проектів, локальний менеджер Бетру ... Читати далі »

Просмотров: 644 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.05.2017