Головна » 2017 » Травень » 24

24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».

Дні кар'єри проходять у різних містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді», який націлений на сприяння поширенню інформації про Євросоюз і процесах євроінтеграції України серед молоді у віці ... Читати далі »

Просмотров: 1336 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2017


23 травня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшло відкрите семінарське заняття з магістрантами спеціальності «Дошкільна освіта» з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми дошкільної педагогіки». До обговорення проблем були запрошені викладачі та студенти кафедри дошкільної освіти, а також педагоги дошкільних навчальних закладів.

Провела семінар професор кафедри дошкільної освіти МДУ Юлія Косенко.

... Читати далі »

Просмотров: 688 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2017


22 травня у рамках Фестивалю науки у Маріупольському державному університеті студенти III курсу спеціальності «Дошкільна освіта» звітували про завершення дворічного творчого навчального проекту «Використання дитячих музичних інструментів у роботі вихователя з дітьми». Реалізація проходила у дошкільному навчальному закладі № 163 «Квіточка». 

Теплі слова про успішність проекту його учасникам висловили декан факультету, професор Світлана Безчотнікова, заступник декана Тетяна Гра ... Читати далі »

Просмотров: 640 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2017


Минулого тижня на базі Донецького державного університету управління пройшла науково-практична Internet-конференція «Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці», організована Кафедрою Жана Моне і присвячена 25-річчю вишу. Маріупольський державний університет представляла начальник відділу міжнародних зв’язків Лідія Найдьонова. Від імені адміністрації МДУ вона привітала всіх учасників заходу та представила модель міжнародної діяльності університету.

У панельних дискусіях конференції, присвячених політичн ... Читати далі »

Просмотров: 685 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.05.2017