Головна » 2017 » Травень » 25

22 травня у Варшавському університеті відбулася церемонія вручення нагороди імені Івана Виговського. Цього року до числа лауреатів увійшов доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Маріупольського державного університету, кандидат історичних наук Сергій Пахоменко.

... Читати далі »

Просмотров: 989 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


25 травня на факультеті грецької філології Маріупольського державного університету кафедрою італійської філології та перекладу було проведено семінар-презентацію навчальної програми «Навчання іноземної мови (англійської, німецької, італійської, французької) дітей дошкільного віку засобами артсинтезтерапії».

У заході взяли участь методисти Науково-методичного центру Тетяна Упир та Валентина Мороз, методисти та викладачі іноземної мови дошкільних навчальних закладів м. Маріуполя, приватних шкіл « ... Читати далі »

Просмотров: 748 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


На факультеті грецької філології Маріупольського державного університету, в рамках Фестивалю науки, було організовано зустріч студентів з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Організатори заходу -  в.о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу Марія Смирнова та доцент кафедри Олена Пефтієва.

На зустрічі були присутні керівник Маріупольського представництва Спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ Тер’є Шолсвік, спостерігач СММ ОБСЄ Іон-Деніел Божинеску ... Читати далі »

Просмотров: 736 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


25 травня у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття міжнародної науково-практичної конференції "Інтернаціоналізація як фактор конкурентоспроможності сучасного університету".

Науковий форум зібрав понад 150 фахівців з різних міст України: Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Тернопіля, Маріуполя. Також у  конференції взяли участь Республіки Кіпр, Польща, Італія (навчальні заклади і організації-партнери) та США.

... Читати далі »

Просмотров: 1105 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


25 травня у Маріупольському державному університеті була проведена перша атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

У цей день атестацію проходили 10 осіб. Всього на сьогоднішній день для проходження атестації зареєструвалися 33 претендента на посади державної служби.

Порядок атестації осіб щодо вільного володіння державною мовою ... Читати далі »

Просмотров: 1120 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


24 травня на факультеті філології та масових комунікацій МДУ відбулася творча зустріч з маріупольським поетом Федором Шишманом. В ході зустрічі поет прочитав свої поезії та презентував нові збірки «Майдан – свободи джерело!», «До бою встала Україна!», «Вставай, Україно!».

Студенти факультету філології та масових комунікацій та інші гості мали можливість наживо поспілкуватися із творчою особистістю, поставити запитання про сучасну українську поезію громадянського змісту, роль поетичн ... Читати далі »

Просмотров: 543 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


23 – 24 травня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов щорічний етнофестиваль. Це святковий захід, покликаний популяризувати традиційну українську культуру з-поміж студентства та громадськості міста. Цього року фестиваль проходив два дні й об’єднав учасників із загальноосвітніх шкіл №41, №15, №28, гімназії №2, технічного ліцею, ансамбля народної пісні «Червона калина», студентів спеціальності «Українська мова та література» та громадської організації «Український дім. Культурно-просвітницький центр Приазов’я».

... Читати далі »

Просмотров: 777 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


24 травня на кафедрі дошкільної освіти Маріупольського державного університету відбувся теоретико-практичний семінар «Створення електронних навчальних курсів на платформі Moodle» під керівництвом старшого викладача Ольги Березіної.

Метою семінару було отримання знань про систему електронного навчання на базі Moodle. Доповідач поділилась досвідом створення та налаштування онлайн-курсів, розкрила можливості та особливості дистанційної подачі навчальних матеріалів. Учасники семінару познайомились зі структурою Навчально ... Читати далі »

Просмотров: 606 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


24 травня на історичному факультеті Маріупольського державного університету в рамках проведення Фестивалю науки відбулось спільне засідання студентських наукових товариств кафедри культурології та інформаційної діяльності «Контент» та «Парадигма». Темою засідання стала інтернаціоналізація в освітньо-науковому, культурному та комунікаційному вимірах.  До роботи товариств були залучені учні 10 класів загальноосвітніх шкіл №10 та №53 та гімназії-школи № 27. 

Під час заходу аудиторія дискутувала стосовно історії, су ... Читати далі »

Просмотров: 603 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017


24 травня студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» Маріупольського державного університету представили результати наукових досліджень на тему «Сучасні тенденції українського журналістикознавства».

Учасниками круглого столу обговорювалася гендерна проблематика, використання соціальних стереотипів, "джинси" в регіональних ЗМК, специфіка дотримання етичних норм в журналістиці, історія та розвиток радіо та телебачення в Маріуполі, шкільної та студентської преси. ... Читати далі »

Просмотров: 630 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.05.2017