Головна » 2017 » Травень » 26

Завершився традиційний Фестиваль науки у Маріупольському державному університеті. Студенти МДУ брали активну участь у всіх заходах, які проходили на рівні вишу і факультетів, а їх було не мало. Що найбільше сподобалося хлопцям та дівчатам на Фестивалі науки у МДУ?

Тетяна Топалова спеціальність «Мова та література (італійська)»: «Интересной и познавательной была лекция итальянского ученого – профессора Тамбурелли. Он рассказал о структуре и главных целях Европейского Союза. Но лично ... Читати далі »

Просмотров: 679 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.05.2017


26 травня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів факультету філології та масових комунікацій зі спеціалістом з питань політики Групи з підтримки України Представництва ЄС в Україні Бенедіктом Германном.

Тема заходу — «Процеси децентралізації в Україні, погляд ЄС». Бенедікт Германн розтлумачив поняття «смарт децентралізації» та інноваційної економіки, розповів про досвід самоврядування у Німеччині, Швейцарії, Португалії та про важливість довіри суспі ... Читати далі »

Просмотров: 707 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.05.2017