Головна » 2017 » Травень » 31

30 травня в ДК «Молодіжний» відбулася постановка музичної драми Ігоря Стравінського «Історія солдата». У ролі акторів - студенти Маріупольського державного університету, а музичний супровід забезпечив колектив Львівської філармонії на чолі з диригентом Сергієм Хоровцем.

П'єса Стравінського заснована на подіях Першої світової війни, але молоді актори представили її сучасне прочитання. Відкрила захід начальник департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради Оксана Гриньк ... Читати далі »

Просмотров: 1016 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.05.2017


27-28 травня студенти Маріупольського державного університету спеціальності "Історія" організували тренінг "Идеи живы" для підвищення соціальної активності молоді Маріуполя, а саме Антон Самойленко, Данило Подибайло, Анастасія Пандазі, Вікторія Орос, Олександра Воротілова та Анастасія Комірна.

Ініціатива була спрямована на те, щоб розповісти, що таке проект, як навчитися писати мотиваційний лист, як стати потенційним учасником проекту, як почати втілювати свої ідеї в життя та як знайти проект ... Читати далі »

Просмотров: 879 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.05.2017