Головна » 2017 » Червень » 01

1 червня на базі Маріупольського державного університету була проведена презентація кращих творчих робіт школярів у рамках Міського конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку». Конкурс проходив з ініціативи кафедри економіки та міжнародних економічних відносин у період з квітня по травень 2017 року.

Метою конкурсу було забезпечення розвитку індивідуальної роботи з обдарованими дітьми, популяризація економічних знань та розвиток активної громадянської позиції.

... Читати далі »

Просмотров: 826 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2017


31 травня кафедра економіки та міжнародних економічних відносин Маріупольського державного університета провела науково-методичний семінар, присвячений особливостям проектування дистанційних курсів на базі платформи Moodle. Викладач кафедри Ольга Захарова ознайомила колег зі структурою та інтерфейсом навчального порталу МДУ та можливостями платформи Moodle щодо створення дистанційних курсів.

В ході семінару викладачі кафедри провели налаштування власних курсів, що викладаються на спеціальностях « ... Читати далі »

Просмотров: 841 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2017


1 червня в актовій залі грецького культурного центру «Меотида» відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню 15-річчя факультету грецької філології Маріупольського державного університету. До підготовки концертної програми студентська рада факультету підійшла відповідально і креативно. Для присутніх у залі гостей студенти організували подорож з героєм культового британського науково-фантастичного телесеріалу про інопланетного мандрівника в часі, відомого як Доктор, який разом зі своїми супутниками подорожує в часі і просторі як для порятунку цілих цивілізацій або окремих людей, так і для власного задоволення.

... Читати далі »

Просмотров: 1130 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.06.2017