Головна » 2017 » Червень » 02

2 червня у Маріупольському державному університеті відбувся відкритий форум «Відновлення і розвиток Донбасу», організований за підтримки Представництва ЄС в Україні, Програми розвитку ООН, Агентства ООН у справах біженців та Міжнародної організації з міграції. В обговоренні актуальних питань розвитку регіону взяли участь керівництво парламенту, уряду, облдержадміністрації, а також студенти, викладачі та співробітники маріупольських вишів, громадські активісти й інші представники громадянського суспільства.

... Читати далі »

Просмотров: 1294 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.06.2017


З 29 травня по 2 червня студенти факультету іноземних мов Маріупольського державного університету брали участь у роботі літніх мовних таборів, організованих на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста. 

Під керівництвом асистента кафедри англійської філології Анастасії Єрьоміної студенти III курсу спеціальності Мова та література(англійська) залучали школярів до інтерактивних занять, країнознавчого квесту та засідань англомовного клубу. Таким чином волонтери мали нагоду підвищити рівень готовності до профес ... Читати далі »

Просмотров: 625 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.06.2017


З 29 травня по 1 червня викладачі кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Світлана Ганжело, Віктор Дорменєв та Марина Марченко брали участь у роботі «Літньої мовної школи», яка була організована на базі загальноосвітньої школи №18. Викладачі кафедри проводили заняття з німецької мови для учнів 5-их класів. Заняття були спрямовані на розвиток комунікативних компетентностей з німецької мови та проводились відповідно до новітніх підходів викладання.
 
На занятті темами для спілкування були хобі, вільний час та мода. Викладачі майстерно варіювали  різними соціальними форм ... Читати далі »

Просмотров: 672 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.06.2017


17 червня о 14:00 відбудеться навчальний тренінг для жінок "Жіночий шлях у політику" від Міжнародного республіканського інституту.

Захід проводить політолог, соціолог, президент Українського Центру суспільного розвитку, кандидат політичних наук Марина Бурмака.

Прийом заявок до 15 червня. Зареєструватися для участі у тренін ... Читати далі »

Просмотров: 668 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.06.2017