Головна » 2017 » Червень » 14

9 червня відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України Маріупольський державний університет отримав ліцензію на підготовку бакалаврів за спеціальністю «Початкова освіта». Відкриття нового напрямку підготовки пов’язане з гострою потребою регіону у педагогічних кадрах для початкової школи. До того ж поліетнічний характер Донеччини обумовлює пильну увагу до ... Читати далі »

Просмотров: 1774 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2017


У січні цього року Маріупольський державний університет взяв участь у конкурсі Донецького обласного центру зайнятості з організації професійного навчання зареєстрованих осіб. За результатами відбору МДУ пройшов відбір за наступними напрямами: Методист з фізичної культури, Вихователь-методист, Техніки-програмісти, Оператор комп’ютерного набору. 

З 25 квітня по 12 червня на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету було організовано навчання за спеціальністю «Опера ... Читати далі »

Просмотров: 1024 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2017


Ректорат, викладачі та студенти Маріупольського державного університету щиро вітають доктора економічних наук, професора кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Юрія Володимировича Макогона із 70-річчям!

Юрій Макогон – відомий вчений у галузі світової економіки та міжнародних економічних відносин, який робить вагомий внесок у розвиток економічної науки шляхом вирішення актуа ... Читати далі »

Просмотров: 559 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2017


З 1 червня оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій. 

До участі у конкурсному відборі приймаються роботи, результатом яких є реалізовані вагомі інноваційні проекти, їх результати мають бути засновані на практиці не менше ніж за рік до дати їх висунення на здобуття Премії та широко впроваджені у виробництво.

... Читати далі »

Просмотров: 637 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.06.2017