Головна » 2017 » Червень » 30

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, пропонує ряд щорічних конкурсів.

Fulbright Graduate Student Program. Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. Кінцевий термін подання заявок – 16 травня ... Читати далі »

Просмотров: 857 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.06.2017


Нагадуємо про покрокову інструкцію створення електронного кабінету. З 12 липня ці кабінети буде відкрито для подання електронних заяв на вступ до вишів.

Труднощі з реєстрацією електронних кабінетів можуть виникати лише у вступників, які мають помилки в персональних даних у сертифікатах ЗНО чи атестатах. Наприклад, коли не співпадають прізвище, ім’я чи по батькові в паспорті та тій інформації, яка подавалася під час реєстрації на ЗНО. ... Читати далі »

Просмотров: 976 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.06.2017


15 липня археологічна експедиція Маріупольського державного університету у складі студентів і випускників спеціальності «Історія», викладачів кафедри історичних дисциплін на чолі з директором Музею історії та археології МДУ, старшим викладачем кафедри В'ячеславом Забавіним вирушить до закарпатського замку «Сент-Міклош», внесеного до Державного реєстру нерухомих пам'яток України. 

Нагадаємо, що це вже третя експедиція археологів МДУ до Закарпаття, яка ... Читати далі »

Просмотров: 757 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.06.2017